Лютневий номер журналу «Практичний психолог: Школа» побачив світ

14 лютого 2013 34
Етика практичного психолога, психологічна компетентність педагога, психологічне консультування батьків, подолання стресу і вираження гніву, втрати і кохання у житті дитини ― про все це читайте у лютневому числі журналу.

Редакція журналу вирішила у власний спосіб підігріти ваш зимовий настрій за допомогою нового, лютневого числа журналу «Практичний психолог: Школа». Етика практичного психолога, психологічна компетентність педагога, психологічне консультування батьків, подолання стресу і вираження гніву, втрати і кохання у житті дитини ― про все це читайте у лютневому числі нашого журналу.

У лютневому числі журналу ви зможете прочитати таку актуальну статтю: «Етика та відповідальність у професійній діяльності практичного психолога». У матеріалі зауважено, що у становленні практичного психолога як професіонала особливо важливим є постійне аналізування ним етичних засад своєї професійної діяльності.

«Психологія в освітянському просторі» ― стаття, де розповідається про те з протиріч, характерних для освіти педагогів, яке полягає у невідповідності між запитом суспільної практики на психологізацію педагогічної освіти — посилення її психологічної складової — та готовністю і спроможністю педагогічної спільноти цей запит реалізувати. З’ясовано чинники психологізації вищої школи. Показано важливість психологічного аспекту педагогічної освіти.

Дедалі частіше до загальноосвітніх навчальних закладів приходять діти з особливими освітніми потребами. У публікації «Організаційні аспекти психологічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання» зазначено, що питання супроводу розвитку таких дітей знаходиться на перетині функцій багатьох спеціалістів, кожен з яких покликаний діяти в межах своєї компетенції.  Читайте про це та інше у свіжому номері журналу «Практичний психолог: Школа».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль