Освітяни поговорили на порталі про новини в галузі

6 лютого 2013 33
Практика обговорення новин у навчальних закладів була б корисною всім учасникам майбутніх зустрічей на форумі. Тож запрошуємо всіх бажаючих та пропонуємо активно інформувати про цікаві події у ваших закладах освіти.

Сьогодні, 6 грудня, відбулося онлайн-засідання на форумі освітян України.

Немало цікавих новин було обговорено у процесі онлайн-зустрічі. Зокрема, те, що Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України оприлюднило 21 січня 2013 року на офіційному веб-сайті (рубрика «Громадське обговорення») проект постанови Кабінету Міністрів України «Про схвалення Порядку затвердження словників української мови і довідників з українського правопису як загальнообов’язкових довідкових посібників при використанні української мови та офіційного видання цих довідників».  Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення.

Також важливою новиною стало те, що Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України наказом від 14.12.2012 № 1427 затвердило ПОРЯДОК забезпечення студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів підручниками та навчальними посібниками.

У свою чергу, Асоціація працівників дошкільної освіти також поділилася своєю інформацією. Зокрема, АПДО повідомила про старт підготовки до Дня дошкілля 2013 року.

Освітяни також поділились і важливими новинами своїх навчальних закладів. Ось, приміром, у м. Дніпродзержинську створено комунальний заклад «комунальний заклад «Дніпродзержинський центр практичної психології та соціальної роботи ― психолого-медико-педагогічна консультація  з корекційно-розвитковим відділенням «Сузір’я». Як стало відомо, в структурі закладу:

― центр практичної психології і соціальної роботи;
― психолого-медико-педагогічна консультація;
― корекційно-розвиткове відділення.

Практика обговорення новин у навчальних закладів була б корисною всім учасникам майбутніх зустрічей на форумі. Тож запрошуємо всіх бажаючих та пропонуємо активно інформувати про цікаві події у ваших закладах освіти. Бажаємо вам приємного спілкування!Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль