Моніторинг якості освіти

3 грудня 2015 90
Про те, як визначити рівень сформованості знань та навичок дитини, ефективно підготуватися до засідання педагогічної ради, а також навчити дошкільників любити рідний край та рідне місто — у листопадовому числі журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу»

Про те, як визначити рівень сформованості знань та навичок дитини, ефективно підготуватися до засідання педагогічної ради, а також навчити дошкільників любити рідний край та рідне місто — у листопадовому числі журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу».

Моніторинг має широкий спектр використання в галузі освіти. За його допомогою можна відстежувати і динаміку розвитку особистості дошкільника, і результативність роботи дошкільного навчального закладу. Передусім важливо ознайомити педагогів з основними поняттями та особливостями проведення моніторингу. Тож у цьому числі — перша частина семінару-практикуму для педагогів на тему «Моніторинг якості дошкільної освіти». До вашої уваги також досвід колег щодо проведення моніторингу сформованості основних компетенцій дошкільників.

Отримати цілісне уявлення про рівень розвиненості та вихованості дитини дає змогу кваліметричний підхід до організації освітнього моніторингу оцінювання якісних показників за допомогою кількісних балів. Такий підхід сприяє створенню оптимальних умов для якнайповнішого розкриття потенційних можливостей кожної дитини. Докладніше про це — у листі Міністерства освіти і науки України «Щодо визначення рівня розвитку дитини старшого дошкільного віку за допомогою кваліметричної моделі» від 06.11.2015 № 1/9-535.

До вашої уваги в цьому числі — добірка матеріалів щодо підготовки до засідання педагогічної ради дошкільного навчального закладу. Зокрема рекомендації педагогу щодо підготовки свого виступу, а також покроковий алгоритм роботи вихователя-методиста під час організації та проведення засідання.

Крокуючи в ногу з часом, педагоги повсякчас удосконалюють освітній процес, зокрема, використовують сучасні технології та методики. Утім не слід забувати і про народні традиції виховання та навчання. На сторінках листопадового числа педагоги діляться досвідом побудови освітнього процесу на принципах народної педагогіки.

Не втрачає актуальності нині й тема національно-патріотичного виховання дошкільників. Про дитячий туризм як засіб патріотичного виховання — в одинадцятому числі журналу.

Також у цьому числі:

  • досвід роботи щодо упровадження технології коучингу в умовах дошкільного навчального закладу;
  • рекомендації щодо відзначання в дошкільному закладі Дня Соборності України;
  • сценарій розваги «Як козаки Фарби мирили» для дітей середньої та старшої груп;
  • сценарій різдвяного свята «Різдво на порозі» для старших дошкільників. 


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль