Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

МЦФЕР:Освіта на педагогічному марафоні «Інновації. Світ навчання»

  • 4 лютого 2013
  • 34

На заході обговорювалися цікаві теми, серед яких: стратегічного бачення розвитку інноваційного навчального закладу, управління дослідницько-експериментальної роботою в сучасному навчальному закладі шляхом впровадження інноваційної технології розвитку здатності учнівської молоді до вибору успішної професії.

Редакція напряму «МЦФЕР:Освіта» відвідала установчу науково-методичну конференцію під назвою «Інноваційний потенціал навчальних закладів Шевченківського району: реалії та перспективи».

Конференція відбулася в рамках Педагогічного марафону «Інновації. Світ навчання», який проходитиме до 22 березня 2013 року з метою поширення інноваційних практик, збагачення ними педагогічного досвіду, підвищення інноваційного потенціалу педагогічного співтовариства.

Відкрив педагогічну конференцію Голова Шевченківської райдержадміністрації Сергій Зімін, який привітав усіх присутніх з цією значимою подією. За його словами, інновації в сфері освіти Шевченківського району міста Києва є давно і вони приносять конкретні результати. Так, керівники навчальних закладів району проводять цілеспрямований відбір, оцінку й застосування на практиці досвіду колег, впровадження нових ідей, методик, запропонованих наукою. Наприклад, в усіх школах району з першого класу школярі вивчають іноземну мову, а також в кожному навчальному закладі діти  вивчають предмети за допомогою IT–технологій. «Важливою інновацією в нашому районі є модернізація матеріально-технічного оснащення (програмно-цільовий метод), який включає в себе енергозбереження освітніх закладів, комплексний ремонт харчоблоків із заміною технологічного обладнання в школах та садочках, будівництво комплексних та антивандальних майданчиків для дошкільнят та школярів, а також комплексний благоустрій територій дитячих навчальних закладів», ― зазначив Сергій Георгійович.

Начальник управління освіти Шевченківського району Євгенія Ярова розповіла присутнім про розвиток системи інноваційної діяльності в навчальних закладах Шевченківського району, методології і технології організації навчально-виховного процесу у навчальних закладах різного типу: ліцеях, гімназіях, коледжах, приватних та спеціалізованих.

На конференції були присутні також, представники Адміністрації Президента України, Національної академії педагогічних наук України, Національної академії педагогічних наук України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОНМС України, Інституту післядипломної педагогічної освіти КУ імені Бориса Грінченка, Національного центру «Мала академія наук України», Київського міського Будинку учителя, Департаменту управління освіти КМДА, керівництво Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації в особі першого заступника голови Шевченківської РДА Віктора Давиденка, керівники та педагогічні працівники навчальних закладів Шевченківського району та столиці, представники громадськості та засоби масової інформації.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк