Новий номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу» побачив світ

4 лютого 2013 43
У номері серед цікавих статей ви знайдете матеріал ― «Профілактика вітамінної недостатності у дітей». У зимово-весняний період, коли підвищується ризик виникнення респіраторно-вірусних захворювань і сезонних епідемій, підвищеної уваги медичної сестри потребує забезпечення дітей необхідною кількістю вітамінів.

Вийшов друком лютневий номер (№ 2/2013) журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

У номері ви можете прочитати такі статті як «М’ясо та м’ясопродукти в раціоні дитини». У матеріалі зазначено про особливе значення в її харчуванні має м’ясо, адже його харчова і біологічна цінність доволі висока. У статті висвітлено особливості прийому, зберігання й обробки м’яса та м’ясопродуктів, а також їх співвідношення у дитячому раціоні.

Стаття «Особливості фальсифікації окремих груп харчових продуктів» містить інформацію про те, як убезпечитися від підробок і зберегти здоров’я дітей, варто знати способи фальсифікації харчових продуктів.

У номері ви також знайдете статтю ― «Профілактика вітамінної недостатності у дітей». У зимово-весняний період, коли підвищується ризик виникнення респіраторно-вірусних захворювань і сезонних епідемій, підвищеної уваги медичної сестри потребує забезпечення дітей необхідною кількістю вітамінів. Про вміст вітамінів у продуктах та готових стравах, правильну кулінарну обробку продуктів та проведення С-вітамінізації їжі — читайте в лютневому номері журналу.

«Порушення сну у дошкільників». Тривалий та міцний сон є ключовим чинником нормального психічного і фізичного розвитку дитини. Тому пропонуємо розглянути, які різновиди порушення сну та їх прояви спостерігаються у дітей дошкільного віку.

У журналі також опубліковано матеріал ― «Допомога при потраплянні стороннього предмета у вухо». У пам’ятці подано, як допомогти дитині при потраплянні стороннього предмета у вухо. Публікацію оформлено таким чином, щоб її було зручно копіювати та використовувати.

У рубриці «Працюємо з нормативними актами» опубліковано постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку підготовки та підвищення кваліфікації осіб, які зобов’язані надавати домедичну допомогу» від 21.11.2012 № 1115.

«Запитання — відповідь». Наші експерти відповіли на запитання про те, чи мають сестрі медичній зараховувати час роботи в дошкільному закладі до спеціального стажу та як підвищити посадовий оклад медичним сестрам.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль