text
Педрада

Новий номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу» побачив світ

  • 4 лютого 2013
  • 43

У номері серед цікавих статей ви знайдете матеріал ― «Профілактика вітамінної недостатності у дітей». У зимово-весняний період, коли підвищується ризик виникнення респіраторно-вірусних захворювань і сезонних епідемій, підвищеної уваги медичної сестри потребує забезпечення дітей необхідною кількістю вітамінів.

Вийшов друком лютневий номер (№ 2/2013) журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

У номері ви можете прочитати такі статті як «М’ясо та м’ясопродукти в раціоні дитини». У матеріалі зазначено про особливе значення в її харчуванні має м’ясо, адже його харчова і біологічна цінність доволі висока. У статті висвітлено особливості прийому, зберігання й обробки м’яса та м’ясопродуктів, а також їх співвідношення у дитячому раціоні.

Стаття «Особливості фальсифікації окремих груп харчових продуктів» містить інформацію про те, як убезпечитися від підробок і зберегти здоров’я дітей, варто знати способи фальсифікації харчових продуктів.

У номері ви також знайдете статтю ― «Профілактика вітамінної недостатності у дітей». У зимово-весняний період, коли підвищується ризик виникнення респіраторно-вірусних захворювань і сезонних епідемій, підвищеної уваги медичної сестри потребує забезпечення дітей необхідною кількістю вітамінів. Про вміст вітамінів у продуктах та готових стравах, правильну кулінарну обробку продуктів та проведення С-вітамінізації їжі — читайте в лютневому номері журналу.

«Порушення сну у дошкільників». Тривалий та міцний сон є ключовим чинником нормального психічного і фізичного розвитку дитини. Тому пропонуємо розглянути, які різновиди порушення сну та їх прояви спостерігаються у дітей дошкільного віку.

У журналі також опубліковано матеріал ― «Допомога при потраплянні стороннього предмета у вухо». У пам’ятці подано, як допомогти дитині при потраплянні стороннього предмета у вухо. Публікацію оформлено таким чином, щоб її було зручно копіювати та використовувати.

У рубриці «Працюємо з нормативними актами» опубліковано постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку підготовки та підвищення кваліфікації осіб, які зобов’язані надавати домедичну допомогу» від 21.11.2012 № 1115.

«Запитання — відповідь». Наші експерти відповіли на запитання про те, чи мають сестрі медичній зараховувати час роботи в дошкільному закладі до спеціального стажу та як підвищити посадовий оклад медичним сестрам.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!

Характеристика вихователя, який атестується, має сповна охарактеризувати діяльність педагога та її якість. 

Складає характеристику на вихователя директор закладу або ж вихователь-методист.

Щоб полегшити роботу, підготував статтю "Як писати характеристику вихователя до атестації". 

Скачати зразок характеристики 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк