Новий номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу» побачив світ

4 лютого 2013
72
Середній бал: 5 із 5

У номері серед цікавих статей ви знайдете матеріал ― «Профілактика вітамінної недостатності у дітей». У зимово-весняний період, коли підвищується ризик виникнення респіраторно-вірусних захворювань і сезонних епідемій, підвищеної уваги медичної сестри потребує забезпечення дітей необхідною кількістю вітамінів.

Вийшов друком лютневий номер (№ 2/2013) журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

У номері ви можете прочитати такі статті як «М’ясо та м’ясопродукти в раціоні дитини». У матеріалі зазначено про особливе значення в її харчуванні має м’ясо, адже його харчова і біологічна цінність доволі висока. У статті висвітлено особливості прийому, зберігання й обробки м’яса та м’ясопродуктів, а також їх співвідношення у дитячому раціоні.

Стаття «Особливості фальсифікації окремих груп харчових продуктів» містить інформацію про те, як убезпечитися від підробок і зберегти здоров’я дітей, варто знати способи фальсифікації харчових продуктів.

У номері ви також знайдете статтю ― «Профілактика вітамінної недостатності у дітей». У зимово-весняний період, коли підвищується ризик виникнення респіраторно-вірусних захворювань і сезонних епідемій, підвищеної уваги медичної сестри потребує забезпечення дітей необхідною кількістю вітамінів. Про вміст вітамінів у продуктах та готових стравах, правильну кулінарну обробку продуктів та проведення С-вітамінізації їжі — читайте в лютневому номері журналу.

«Порушення сну у дошкільників». Тривалий та міцний сон є ключовим чинником нормального психічного і фізичного розвитку дитини. Тому пропонуємо розглянути, які різновиди порушення сну та їх прояви спостерігаються у дітей дошкільного віку.

У журналі також опубліковано матеріал ― «Допомога при потраплянні стороннього предмета у вухо». У пам’ятці подано, як допомогти дитині при потраплянні стороннього предмета у вухо. Публікацію оформлено таким чином, щоб її було зручно копіювати та використовувати.

У рубриці «Працюємо з нормативними актами» опубліковано постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку підготовки та підвищення кваліфікації осіб, які зобов’язані надавати домедичну допомогу» від 21.11.2012 № 1115.

«Запитання — відповідь». Наші експерти відповіли на запитання про те, чи мають сестрі медичній зараховувати час роботи в дошкільному закладі до спеціального стажу та як підвищити посадовий оклад медичним сестрам.

logo