Освітня онлайн-платформа Intel Learning Studio пропонує навчання у грі

3 грудня 2015
74
Середній бал: 5 із 5

Компанія Intel стоврила нову освітню онлайн-платформу Intel Learning Studio , що містить безоплатні курси професійної підготовки на базі ігор

Компанія Intel стоврила нову освітню онлайн-платформу Intel Learning Studio , що містить безоплатні курси професійної підготовки на базі ігор.

Розробники сервісу: фахівці Intel, науковці Університету штату Аризона і професор Саша Бараб (Sasha Barab), провідний експерт в галузі методик навчання на основі ігор і виконавчий директор Center for Games and Impact.

Ці курси, які отримали назву «подорожі», створено для використання педагогами у навчально-виховному процесі  з метою зацікавлення школярів. Ні для кого не секрет, що навчання у грі є ефективним і до ігрової діяльності залучаються навіть найпасивніші учні.

Окрім того, використовуючи платформу на базі ігор, учителі зможуть обмінюватися  досвідом з колегами з інших країн, а також отримати усі необхідні ресурси та інформацію для розвитку колективної  навчальної діяльності учнів в ігровій формі.

 «У межах ініціатив Intel у галузі освіти ми допомагаємо вчителям створювати нове покоління учнів, які навчатимуться впродовж усього свого життя», — сказала Розалінд Л. Хаднелл, віце-президент з персоналу, директор із корпоративних зв’язків корпорації Intel і президент фонду Intel Foundation.

Бета-версія платформи Intel® Learning Studio, Designing Projects for Impact, буде доступна вже цього місяця. Обмежена кількість користувачів зможе зареєструватися для участі за посиланням. Фінальну версію платформи планують запустити в червні 2016 року.

logo