Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Дорослі постійно обманюють дітей ― науковці

  • 24 січня 2013
  • 51

Проведені дослідження, в яких взяли участь підлітки, показали, що в період дорослішання діти шукають ту людину, якій можуть довіритися, і, в першу чергу, вони шукають її серед своїх батьків. Таким чином, казки і міфи, якими обманювали дітей батьки і були, фактично, викриті у брехні, грають поганий жарт із самими ж батьками.

Із дитинства батьки нас вчать, що брехати ― це погано. Проте самі батьки обманюють у дрібницях своїх дітей.

Дітей із раннього віку намагаються переконати в тому, що Баба Яга, Дід Мороз, Бабайка та інші казкові персонажі існують. Американські вчені спробували встановити, який вплив мають на дітей подібні байки.

Їм вдалося з'ясувати, що 98% китайців обманюють своїх дітей для того, щоб вони поводилися добре. Крім того, американські вчені з'ясували, що в США так роблять 84% американських тат і мам. Різниця обумовлена в традиціях процесу виховання, так, наприклад, в Китаї від дітей вимагають абсолютного поваги і слухняності до старших.

Також виявилося, що ні китайські, ні американські батьки не бачать нічого поганого в тому, що вони, фактично, обманюють своїх дітей. Головне для них ― це старанна поведінка, а заради неї вони готові підтримувати ці легенди роками. Також з'ясувалося, що батьки вдаються до обману навіть у тому випадку, коли дитина просить щось купити чи просто не хоче доїсти свою кашу.

Проведені дослідження, в яких взяли участь підлітки, показали, що в період дорослішання діти шукають тієї людини, кому можуть довіритися, і, в першу чергу, вони шукають її серед своїх батьків. Таким чином, казки і міфи, якими обманювали дітей батьки і були, фактично, викриті у брехні, грають поганий жарт із самими ж батьками. Діти перестають їм довіряти. Саме тому, вчені радять замінити обман якою-небудь іншою дією, наприклад: винагородою, похвалою або ж іншою мотивацією.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк