Школи естетичного виховання не закриватимуть

3 грудня 2015
61
Середній бал: 5 із 5

Школи естетичного виховання та музичні школи не подорожчають і не закриються. Про це повідомив Міністр культури України В’ячеслав Кириленко

Міністр культури України В’ячеслав Кириленко  у програмі «Про культуру» в ефірі першого каналу Українського радіо спростував інформацію про те, що музичні школи і школи естетичного виховання переводитимуть на самоокупність, а у випадку збитковості – закриватимуть.

«Поширюються чутки, нібито  з наступного року музичні школи і школи естетичного виховання переводять на самоокупність, місцеві бюджети не будуть їх фінансувати, а плата за навчання значно зросте. Це інсинуації! Всі справи, що стосуються цих шкіл, у наступному році не зміняться. Місцеві бюджети як фінансували їх, так і продовжать це робити. Плату щороку встановлює керівництво цих закладів за погодженням місцевої влади, і так буде й надалі», — наголосив Міністр культури.

Рішення щодо скорочення обсягів фінансування шкіл естетичного виховання можуть бути прийняті лише їх засновниками — відповідними органами місцевого самоврядування.

Поки не зафіксовано фактів прийняття таких рішень місцевими громадами і не заплановано скорочувати видатки місцевих бюджетів на це в майбутньому, стверджує В’ячеслав Кириленко.

logo