МЦФЕР:Освіта на засіданні в МОНмолодьспорт

21 січня 2013 22
Учасники круглого столу ознайомилися з напрямками навчально-виховної діяльності дітей дошкільного віку, які найбільше знайшли відображення у авторських посібниках, що подавалися на розгляд комісії з надання грифа Міністерства за останні 5 років.

Участь у засіданні взяли представники авторського колективу нової редакції Базового компонента дошкільної освіти, науковці, практики, Голова Всеукраїнської асоціації працівників дошкільної освіти Ніна Омельяненко та представники освітянських видавництв, зокрема і головний редактор журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» Наталія Савінова та керівник напряму МЦФЕР:Освіта — Лариса Ільченко.

На засіданні обговорили питання щодо науково-методичного супроводу Базового компонента дошкільної освіти та проблеми, з якими стикаються практики при організації навчально-виховного процесу.

Учасники круглого столу ознайомилися з напрямками  навчально-виховної  діяльності дітей дошкільного віку, які найбільше знайшли відображення у авторських посібниках, що подавалися на розгляд комісії з надання грифа Міністерства за останні 5 років.

Під час засідання особливу увагу було приділено видавничій діяльності у галузі дошкільної освіти. Адже сьогодні гостро стоїть питання щодо дотримання вимог до змісту всіх видань для дітей дошкільного віку, їхніх батьків та педагогів.

Борис  Жебровський зазначив, що мова дитячого видання ― це особливий різновид літературної мови, тому вона має свої засоби виразності, дієвості, емоційності, свої естетичні ідеали. Значним недоліком більшості нинішніх дитячих видань є нерозуміння потреб маленького споживача. Суспільству необхідно зробити все, щоб діти відчували до себе повагу та розуміння. Це потребує величезної відповідальності всіх дорослих.

Усі учасники круглого столу зійшлися  на тому, що науково-методичне забезпечення організації життєдіяльності дітей має відповідати вимогам  сьогодення. Надзвичайно приємно для нас стало відзначення учасниками круглого столу журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» як найбільш авторитетного серед фахових видань у галузі дошкільної освіти та такого, що відповідає потребам цільової аудиторії.

На завершення засідання Борис Жебровський сказав: «Майбутнє твориться в дитинстві, і від того, якими книжками та якою поезією чи прозою  виховуватимемо своїх дітей, підростаюче покоління, значною мірою залежатиме і подальший стан розвитку українського суспільства».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль