Профосвіта має залучати якомога більше молоді до навчання ― Добровольська

18 січня 2013
41
Середній бал: 5 із 5

Окремий розділ міської цільової програми «Освіта столиці 2011-2015 роки» передбачає створення сучасних центрів галузевого спрямування для навчання молоді із впровадження інноваційних технологій на базі найкращих профтехучилищ із залученням інвестицій соціальних партнерів-роботодавців.

Щороку майже 28% старшокласників столиці йдуть здобувати фах до закладів професійно-технічної освіти. Окрім потужної практичної бази, профтехосвіта повинна мати інноваційне поле, щоб залучити якомога більше молоді до навчання.

Про це повідомила директор Департаменту освіти й науки, молоді та спорту Оксана Добровольська, передала прес-служба КМДА.

«Сьогодні столиці необхідні сучасні кваліфіковані спеціалісти, які впроваджуватимуть новітні технології в життя, а молодим спеціалістам ― сучасна освіта та гарантовані робочі місця. Окремий розділ міської цільової програми «Освіта столиці 2011-2015 роки» передбачає створення сучасних центрів галузевого спрямування для навчання молоді із впровадження інноваційних технологій на базі найкращих профтехучилищ із залученням інвестицій соціальних партнерів-роботодавців», ― зазначила Оксана Добровольська.

У профільному департаменті інформують, що в 2013 році в рамках співпраці з Інститутом електрозварювання НАПН України ім. Є. О. Патона на базі Київського професійного ліцею транспорту відкриють сучасний навчально-практичний центр для підготовки спеціалістів за професією «Зварник». Також, спільно з державним підприємством «Антонов», Київський професійний електромеханічний ліцей відкриє навчально-практичний центр машинобудівного профілю.

Наразі в Київському вищому професійному училищі будівництва й дизайну успішно діє унікальний навчально-практичний центр галузевого спрямування за напрямком «Енергоефективність та енергозбереження будівель і споруд».

Нагадаємо, що загалом у столиці діють 28 навчальних закладів професійно-технічної освіти, де навчається понад 20 тис. осіб за 167 професіями. Окрім якісної підготовки, освітяни столиці дбають про те, щоб молоді фахівці були забезпечені місцем роботи. Рівень працевлаштування випускників професійно-технічних навчальних закладів столиці ― понад 97%.

logo