Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Профосвіта має залучати якомога більше молоді до навчання ― Добровольська

  • 18 січня 2013
  • 25

Окремий розділ міської цільової програми «Освіта столиці 2011-2015 роки» передбачає створення сучасних центрів галузевого спрямування для навчання молоді із впровадження інноваційних технологій на базі найкращих профтехучилищ із залученням інвестицій соціальних партнерів-роботодавців.

Щороку майже 28% старшокласників столиці йдуть здобувати фах до закладів професійно-технічної освіти. Окрім потужної практичної бази, профтехосвіта повинна мати інноваційне поле, щоб залучити якомога більше молоді до навчання.

Про це повідомила директор Департаменту освіти й науки, молоді та спорту Оксана Добровольська, передала прес-служба КМДА.

«Сьогодні столиці необхідні сучасні кваліфіковані спеціалісти, які впроваджуватимуть новітні технології в життя, а молодим спеціалістам ― сучасна освіта та гарантовані робочі місця. Окремий розділ міської цільової програми «Освіта столиці 2011-2015 роки» передбачає створення сучасних центрів галузевого спрямування для навчання молоді із впровадження інноваційних технологій на базі найкращих профтехучилищ із залученням інвестицій соціальних партнерів-роботодавців», ― зазначила Оксана Добровольська.

У профільному департаменті інформують, що в 2013 році в рамках співпраці з Інститутом електрозварювання НАПН України ім. Є. О. Патона на базі Київського професійного ліцею транспорту відкриють сучасний навчально-практичний центр для підготовки спеціалістів за професією «Зварник». Також, спільно з державним підприємством «Антонов», Київський професійний електромеханічний ліцей відкриє навчально-практичний центр машинобудівного профілю.

Наразі в Київському вищому професійному училищі будівництва й дизайну успішно діє унікальний навчально-практичний центр галузевого спрямування за напрямком «Енергоефективність та енергозбереження будівель і споруд».

Нагадаємо, що загалом у столиці діють 28 навчальних закладів професійно-технічної освіти, де навчається понад 20 тис. осіб за 167 професіями. Окрім якісної підготовки, освітяни столиці дбають про те, щоб молоді фахівці були забезпечені місцем роботи. Рівень працевлаштування випускників професійно-технічних навчальних закладів столиці ― понад 97%.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк