Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Систему ЗНО треба удосконалювати ― Лікарчук

  • 14 січня 2013
  • 16

Основними недоліками при вступі до вишів за результатами ЗНО респонденти називають недосконалість тестів, нечесність при дотриманні процедур, а також незрозумілу систему остаточного зарахування абітурієнтів

Основними недоліками при вступі до вищого навчального закладу за результатами зовнішнього незалежного оцінювання українці називають.

Недосконалість тестів та системи остаточного зарахування абітурієнтів є основними недоліками ЗНО, на які скаржаться українці.

Про це заявив директор Центру тестових технологій і моніторингу якості освіти Ігор Лікарчук під час онлайн-прес-конференції.

«Основними недоліками при вступі до вишів за результатами ЗНО респонденти називають недосконалість тестів, нечесність при дотриманні процедур, а також незрозумілу систему остаточного зарахування абітурієнтів», ― сказав він.

За словами Лікарчука, система ЗНО має розвиватися принаймні у двох напрямках: удосконалення змісту тестів (запровадження тесту загальної навчальної компетенції, різнорівневих тестів з іноземних мов тощо) та організація проведення самого тестування, оскільки технологія проведення оцінювання, основні методологічні та організаційні засади формування тестових завдань не змінювалися ще з 2006 року.

Відсутність змін у системі зовнішнього оцінювання може призвести до того, що несуб'єктивні думки про необхідність знищення ЗНО можуть стати абсолютно об'єктивними реаліями, проти яких не буде жодних заперечень. «Тому ця ситуація є дуже важливим дзвінком у контексті необхідності подальшого розвитку системи ЗНО та його удосконалення», ― сказав він.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк