Систему ЗНО треба удосконалювати ― Лікарчук

14 січня 2013 16
Основними недоліками при вступі до вишів за результатами ЗНО респонденти називають недосконалість тестів, нечесність при дотриманні процедур, а також незрозумілу систему остаточного зарахування абітурієнтів

Основними недоліками при вступі до вищого навчального закладу за результатами зовнішнього незалежного оцінювання українці називають.

Недосконалість тестів та системи остаточного зарахування абітурієнтів є основними недоліками ЗНО, на які скаржаться українці.

Про це заявив директор Центру тестових технологій і моніторингу якості освіти Ігор Лікарчук під час онлайн-прес-конференції.

«Основними недоліками при вступі до вишів за результатами ЗНО респонденти називають недосконалість тестів, нечесність при дотриманні процедур, а також незрозумілу систему остаточного зарахування абітурієнтів», ― сказав він.

За словами Лікарчука, система ЗНО має розвиватися принаймні у двох напрямках: удосконалення змісту тестів (запровадження тесту загальної навчальної компетенції, різнорівневих тестів з іноземних мов тощо) та організація проведення самого тестування, оскільки технологія проведення оцінювання, основні методологічні та організаційні засади формування тестових завдань не змінювалися ще з 2006 року.

Відсутність змін у системі зовнішнього оцінювання може призвести до того, що несуб'єктивні думки про необхідність знищення ЗНО можуть стати абсолютно об'єктивними реаліями, проти яких не буде жодних заперечень. «Тому ця ситуація є дуже важливим дзвінком у контексті необхідності подальшого розвитку системи ЗНО та його удосконалення», ― сказав він.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль