У столичних школах упроваджуватимуть інновації разом із «Майкрософт Україна»

27 грудня 2012 20
Комплексом заходів передбачено створення спеціальних умов легалізації програмного забезпечення комп’ютерного парку навчальних закладів міста та оновлення комп’ютерної техніки, підвищення навичок освітян в галузі інформаційно-комунікаційних технологій, впровадження адміністративних та навчальних рішень на хмарній платформі Microsoft Office 365, проведення спільних заходів для залучення всіх освітян та учнів міста в єдиний освітній інформаційний простір Києва.

Рамкову угоду про освітній альянс підписали начальник Головного управління освіти і науки КМДА Оксана Добровольська та генеральний директор «Майкрософт Україна» Дмитро Шимків.

За словами Оксани Добровольської, підписання документу розширить доступ освітян столиці до сучасних навчальних програм Microsoft «Партнерство в навчанні». Угода містить три пріоритети: трансформація освіти, сприяння місцевим інноваціям та створення робочих місць. За кожним із пріоритетів закріплено дорожню мапу ініціатив, що сприятиме досягненню мети.

Також передбачено створення спеціальних умов легалізації програмного забезпечення комп’ютерного парку навчальних закладів міста та оновлення комп’ютерної техніки, підвищення навичок освітян в галузі інформаційно-комунікаційних технологій, впровадження адміністративних та навчальних рішень на хмарній платформі Microsoft Office 365, проведення спільних заходів для залучення всіх освітян та учнів міста в єдиний освітній інформаційний простір Києва.

«Реалізація подібних проектів підтверджує імідж столиці як провідного майданчика інноваційних рішень для дошкільної, середньої, професійно-технічної та вищої педагогічної освіти. Наразі ми працюємо над використанням можливостей високотехнологічних інструментів для більш ефективного управління навчальними закладами та сприяння педагогічним інноваціям», ― зазначила начальник Головного управління освіти й науки Оксана Добровольська.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль