Відбулася перша Міжнародна відеоконференція про дитячі садочки і здоров'я дітей

19 грудня 2012 19
У режимі он-лайн представлено узагальнений досвід упровадження здоров’язбережувальних технологій в дошкільних навчальних закладах Білорусі, який презентувала начальник управління дошкільної освіти Міністерства освіти Республіки Білорусь Галина Макаренкова.

Під головуванням заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Бориса Жебровського в МОНмолодьспорту проведено першу Міжнародну відеоконференцію з питань впровадження в роботу дошкільних навчальних закладів здоров’язбережувальних технологій.

Про це повідомили у прес-службі МОНмолодьспорту.

У конференції взяли участь спеціалісти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства освіти Республіки Білорусь, регіональні управління освіти і науки, науковці та практики з питань дошкільної освіти.

У режимі он-лайн представлено узагальнений досвід упровадження здоров’язбережувальних технологій в дошкільних навчальних закладах Білорусі, який презентувала начальник управління дошкільної освіти Міністерства освіти Республіки Білорусь Галина Макаренкова. З української сторони представлено досвід упровадження плавання, дитячого футболу, ходьби на ходулях, східної гімнастики у м. Києві, а в Дніпропетровській області ― використання галотерапії (соляна шахта) і сауни, а також оптимізація рухового режиму дитини шляхом використання методики Любмира Бейби «Від руху до здоров’я». Фахівці з Донецької області поділилися досвідом ефективної взаємодії з батьками та створення здоров’язбережувального середовища (зимовий сад та лимонарій, сенсорна кімната, кімната здоров’я, басейн), а спеціалісти з м. Ніжин Чернігівської області здивували учасників відеоконференції досвідом з іпотерапії. Також освітяни Запорізької області представили технологію ігромайстерності, сміхотерапії, кольоротерапії, лялькотерапії, а також пісочної терапії та ігри з піском.

У підсумку всі учасники визнали, що тема збереження здоров’я дітей дошкільного віку є особливо актуальною, а білоруські колеги подякували Україні за ініціативу проведення такої конференції в режимі он-лайн, визнали український досвід в цьому напрямку унікальним та виявили бажання співпрацювати разом й надалі.

«Діти ― це найкраща частина людства, ― завершив Борис Жебровський. ― І всі ми дорослі, звичайно, турбуємося та вболіваємо за їх здоров’я». Він також запропонував провести Всеукраїнський конкурс навчальних фільмів з впровадження здоров’язбережувальних технологій в дошкільних навчальних закладах.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль