МОНмолодьспорту закликало організувати дозвілля дітей під час зимових канікул

18 грудня 2012
24
Середній бал: 5 із 5

У МОНмолодьспорту наголосили, що для успішного здійснення заходів заздалегідь мають бути підготовлені приміщення для гурткової роботи, відеозала, ігрова кімната, актова зала, спортивний зал, бібліотека закладу.

Міністерство освіти, науки, молоді та спорту надало рекомендації щодо організації змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді під час зимових канікул 2012-2013 навчального року.

Повний Лист Міністерства № 1/9-895 від 12.12.2012 розміщений на сайті відомства.

У Листі зазначено, що із метою активізації цієї роботи Міністерство рекомендує використовувати потенціал позашкільних навчальних закладів. «Слід переглянути графіки та плани роботи позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, по можливості перенести роботу гуртків, секцій на першу половину дня, включивши до плану їх роботи реалізацію благодійних акцій із залученням батьківських комітетів, громадських організацій. Корисну інформацію для дітей та батьків про роботу гуртків позашкільних навчальних закладів важливо розмістити напередодні канікул в загальноосвітніх навчальних закладах», ― сказано у документі.

У МОНмолодьспорту також наголосили, що для успішного здійснення заходів заздалегідь мають бути підготовлені приміщення для гурткової роботи, відеозала, ігрова кімната, актова зала, спортивний зал, бібліотека закладу. «Важливим є святкове оформлення закладу для приємного перебування учасників дійств, покращення їх емоційного стану, отримання задоволення від спілкування. Крім того, просимо передбачити вручення подарунків до Дня Святого Миколая дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам та іншим соціально-незахищеним категоріям дітей, відповідно до чинного законодавства», ― повідомили у відомстві.

«Для популяризації цікавого та змістовного дозвілля дітей під час зимових канікул просимо розміщувати матеріали як на веб-сайтах закладів, так і на офіційних веб-сайтах обласних управлінь, департаментів освіти і науки. Питання організації змістовного дозвілля, відпочинку дітей під час зимових канікул 2012-2013 навчального року перебуває на особливому контролі Міністерства», ― наголошено у Листі.

logo