Побачив світ 12-ий номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу»

18 грудня 2012 22
У новому номері журналу ви зможете дізнатися про швидке коригування щоденного меню, рекомендації щодо використання ароматерапії, безпечне провітрювання та ін.

Вийшов друком грудневий номер (№ 12/2012) журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

У новому номері журналу ви зможете дізнатися про швидке коригування щоденного меню, рекомендації щодо використання ароматерапії, безпечне провітрювання та ін.

У статі під назвою «Синдром дефіциту уваги з гіперактивністю у дітей до 7 років»,  йдеться про те, що сьогодні синдром дефіциту уваги з гіперактивністю є поширеним діагнозом серед малюків. Можливо, далеко не всі з них дійсно нездужають на це захворювання. Та справжня гіперактивна дитина, як і будь-яка, потребує не гніву чи покарань вихователів і батьків, а розуміння та правильного ставлення.

А у матеріалі «Безпечні іграшки у дитячому садку» можна дізнатися про те, з яких матеріалів виробляють іграшки, як правильно їх вибирати та на що звертати увагу при покупці.  Адже, обираючи іграшки, дорослі частіше звертають увагу на їхні ціну та привабливий вигляд, незважаючи на те, чи призводять іграшки до погіршення стану здоров’я, травмувань і нещасних випадків.

У номері також наведено Технічний регламент безпеки іграшок (Витяг), який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.2008 № 901.

Серед статей 12-ого номеру також ви знайдете такі статті: «Допомога при зимових травмах» та «Виконання сестрою медичною обов’язків відсутніх і тимчасово відсутніх працівників на прикладі посади діловода», «Придбання медикаментів за батьківські кошти» та інші.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль