Професійний словник музичного керівника

1 грудня 2015 73
Сучасні технології нас цілком підкорили. Не оминув цей процес і дошкільну дидактику, зокрема й в аспекті музичного виховання. Про те, які «новинки» є доцільними, а яких ліпше уникати, — розмірковують автори свіжого числа журналу «Музичний керівник»

Сучасні технології нас цілком підкорили. Не оминув цей процес і дошкільну дидактику, зокрема й в аспекті музичного виховання. Про те, які «новинки» є доцільними, а яких ліпше уникати, — розмірковують автори свіжого числа журналу «Музичний керівник».

Ціннісний оновлений підхід до музичного виховання дошкільників має спиратися не на зміну орієнтирів термінологічного поля музичного заняття, а на творче продовження наукових традицій — доводить у своїй статті д-р пед. наук, професор Катерина Крутій.

У листопадовому числі журналу презентовано також і досвід практиків — свіжі ідеї щодо створення творчих портфоліо дошкільників музичного виховання, використання графічних рисунків під час вокальних ігор, подання класичної музики у форматі концерту-казки, опанування правил дорожнього руху під час пісенних пригод тощо.

До важливих сторінок професійного словника сучасного музичного керівника належить і патріотичне виховання. Лише щирими намірами та яскравими діями можна прокласти стежинку до дитячого серця, запалити у ньому вогник непідкупної любові до рідної землі. Простором для цих дій, сподіваємося, стане запропонований у журналі сценарій розваги «Аватари в Україні».

У нинішніх конкурентних умовах усі педагоги прагнуть, аби діяльність їхнього закладу викликала захоплення у колег, батьків та вихованців. Не секрет, що у формуванні якісного стилю свого дитячого садка має брати активну участь й музичний керівник. Саме тому до цього числа ми включили сценарій ділової гри «Імідж дошкільного навчального закладу», який стане у пригоді фахівцям із запалом.

Головне, щоб зміст зрештою не поступився яскравій формі!Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль