Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Професійний словник музичного керівника

  • 1 грудня 2015
  • 83

Сучасні технології нас цілком підкорили. Не оминув цей процес і дошкільну дидактику, зокрема й в аспекті музичного виховання. Про те, які «новинки» є доцільними, а яких ліпше уникати, — розмірковують автори свіжого числа журналу «Музичний керівник»

Сучасні технології нас цілком підкорили. Не оминув цей процес і дошкільну дидактику, зокрема й в аспекті музичного виховання. Про те, які «новинки» є доцільними, а яких ліпше уникати, — розмірковують автори свіжого числа журналу «Музичний керівник».

Ціннісний оновлений підхід до музичного виховання дошкільників має спиратися не на зміну орієнтирів термінологічного поля музичного заняття, а на творче продовження наукових традицій — доводить у своїй статті д-р пед. наук, професор Катерина Крутій.

У листопадовому числі журналу презентовано також і досвід практиків — свіжі ідеї щодо створення творчих портфоліо дошкільників музичного виховання, використання графічних рисунків під час вокальних ігор, подання класичної музики у форматі концерту-казки, опанування правил дорожнього руху під час пісенних пригод тощо.

До важливих сторінок професійного словника сучасного музичного керівника належить і патріотичне виховання. Лише щирими намірами та яскравими діями можна прокласти стежинку до дитячого серця, запалити у ньому вогник непідкупної любові до рідної землі. Простором для цих дій, сподіваємося, стане запропонований у журналі сценарій розваги «Аватари в Україні».

У нинішніх конкурентних умовах усі педагоги прагнуть, аби діяльність їхнього закладу викликала захоплення у колег, батьків та вихованців. Не секрет, що у формуванні якісного стилю свого дитячого садка має брати активну участь й музичний керівник. Саме тому до цього числа ми включили сценарій ділової гри «Імідж дошкільного навчального закладу», який стане у пригоді фахівцям із запалом.

Головне, щоб зміст зрештою не поступився яскравій формі!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк