Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Дізнайтеся першими про цікаве у новому номері журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу»

  • 12 грудня 2012
  • 73

Виховання поваги до родини, сімейних традицій та реліквій, до рідної домівки — це ті складові, які формують дитячу особистість, сприяють усвідомленню нею найважливіших моральних цінностей та ідеалів.

Долучення дітей змалку до культурної спадщини рідної землі сприяє усвідомленню ними національної ідентичності, цінуванню української культури як невід’ємної складової культури загальнолюдської. Тож пробудити в дітях духовне начало, відкрити їм захоплюючий світ культури та виховати ціннісне ставлення до нього, розвинути прагнення й здібності до власної творчості — важливе й відповідальне завдання педагогів.

Тож надаємо вам можливість ознайомитися із порадами наших авторів щодо роботи з дітьми вихователів з метою реалізації кожної складової змісту освітньої лінії «Дитина у світі культури» Базового компонента дошкільної освіти ви знайдете на сторінках дванадцятого числа журналу в публікаціях:

• Дитина у світі культури

• Полікультурна педагогіка

Про різні форми організації дитячої праці та про особливості залучення до них дошкільників читайте у статті «Праця ― ефективний засіб формування предметно-практичної компетенції дошкільників».

Виховання поваги до родини, сімейних традицій та реліквій, до рідної домівки — це ті складові, які формують дитячу особистість, сприяють усвідомленню нею найважливіших моральних цінностей та ідеалів. Із огляду на важливість цього питання, пропонуємо вашій увазі статтю «Формування ціннісного ставлення до рідної домівки у дітей старшого дошкільного віку».

У публікаціях «Малюнок як візерунок дитячої душі» та «Переживання у фарбах» розглянуто особливості психологічного змісту такого простого, на перший погляд, дитячого заняття, як малювання.

Стаття «Музейна педагогіка» ознайомить вас із цікавим досвідом роботи музеїв різнобічного спрямування, організованих на базі дошкільного навчального закладу «Кияночка» у м. Києві, та розкриє пріоритетні завдання музейної педагогіки як наукової дисципліни.

Продовжуючи ознайомлювати вас із можливостями застосування у роботі з дошкільниками коректурних таблиць для змістовної організації їх самостійної ігрової та пізнавальної діяльності, пропонуємо статтю «Коректурні таблиці як стимул пізнавальної активності дошкільників», що містить дидактичні ігри на основі коректурних таблиць, а також завдання і вправи до коректурної таблиці з теми «Тваринний світ».

Також на сторінках журналу надано кваліфіковану консультацію щодо порядку прийняття на посаду вихователя-методиста двох осіб.

Традиційно в останньому числі журналу публікуємо:

• Перелік публікацій журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» у 2012 році

• Перелік зразків та форм документів, наведених у журналі у 2012 році.

Додатково. МЦФЕР: Освіта рада вам презентувати виробничий календар. Ви можете скачати цей електронний подарунок у двох варіантах:

Настільний

Настінний

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк