Українські вчителі та школи потрапили до списку найбільш інноваційних у світі

30 листопада 2015 45
Цьогоріч 44 українці увійшли до списку найпрогресивніших учителів Міжнародної глобальної програми розвитку освіти Microsoft, а 7 українських шкіл – до списку найкращих навчальних закладів

Цьогоріч 44 українці увійшли до списку найпрогресивніших учителів Міжнародної глобальної програми розвитку освіти Microsoft, а 7 українських шкіл – до списку найкращих навчальних закладів. У нагороду вони отримали сертифікати-відзнаки в МОН України.

«Сьогодні ми відзначаємо українських вчителів та школи, які своїм прикладом демонструють, як впроваджувати сучасні технології в навчальний процеc, — сказав заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей. — Освіта, побудована на технологіях, не лише робить навчальний процес цікавішим, а й допомагає виховати свідомих громадян, здатних до критичного мислення та пошуку творчих рішень. Ми вдячні нашому партнеру компанії «Майкрософт Україна» за таку програму, яка мотивує вчителів будувати нову українську школу».

До рейтингу ввійшли такі українські школи, як Креативна міжнародна дитяча школа (м. Київ), Новопечерська школа (м. Київ), Britannica School (м. Київ), Заліщицька державна гімназія (м. Заліщики Тернопільської обл.), Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій (м. Дніпропетровськ), Ліко-школа (м. Київ) та приватна школа «Європейський колегіум» (м. Київ). Серед викладачів-новаторів найбільше представників Новопечерської школи (5 вчителів) та Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій (4 вчителя).

«Microsoft багато років активно співпрацює з навчальними закладами України, сприяючи реалізації потенціалу освітян та стимулюючи їхній професійний розвиток, — зазначив Роман Рудюк, керівник програми «Партнерство в навчанні» компанії «Майкрософт Україна». – Цього року програма розширилася, що дало змогу українським педагогам проявити себе».

До списків найбільш інноваційних шкіл Showcase Schools номінуються заклади, які активно використовують мобільні та хмарні технології в навчальному процесі. А до списку Innovative Expert Educators — педагоги, які застосовують нові методи навчання та активно використовують новітні технології в роботі з учнями. Ініціативи Microsoft мають на меті вдосконалювати навчання за допомогою технологій.

Дізнатись про ініціативи Microsoft в Україні, які допомагають педагогам отримати доступ до сучасних інформаційних технологій, можна на сторінці «Партнерство в навчанні».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль