Батьки нервують, а діти набирають зайву вагу

7 грудня 2012
40
Середній бал: 5 із 5

У дослідженні продемонстровано, що в багатьох сім'ях може виникнути ризик ожиріння через підвищений рівень стресу. У такому випадку слід звернути увагу на режим харчування і стежити за складом продуктів на столі.

Ожиріння дітей безпосередньо залежить від рівня стресу в житті їхніх батьків.

До такого висновку дійшли американські дослідники.

У дослідженні взяли участь 2119 батьків та опікунів, що відповідали на запитання анкети, в якій оцінювалася кількість факторів стресу в житті батьків, їх освіта та тривалість сну, а також стать, вік і стиль життя дитини: як часто вона їсть овочі, фрукти або фастфуд, її фізичну активність і вагу.

Згідно з отриманими результатами опитування, діти, чиї батьки більше схильні до впливу стресу, значно частіше страждають від ожиріння. Це пояснюється тим, що в харчуванні сім'ї часто переважають напівфабрикати і готові продукти. Крім того, впливають і інші соціальні чинники і стиль життя. Особливо схильні до впливу діти з малозабезпечених та неповних сімей.

У дослідженні продемонстровано, що в багатьох сім'ях може виникнути ризик ожиріння через підвищений рівень стресу. У такому випадку слід звернути увагу на режим харчування і стежити за складом продуктів на столі. Якщо вся родина буде їсти повноцінну їжу, то і батькам буде легше впоратися зі своїми емоційними навантаженнями.

logo