У столиці відбудеться фінал ХХI міського фестивалю творчості «Повіримо в себе»

6 грудня 2012
42
Середній бал: 5 із 5

7 грудня юні митці запрошують усіх охочих на свято особливого таланту, о 12:30 розпочнеться заключний гала-концерт «Мрії збуваються» та нагородження переможців. У рамках заходу також відбудеться брифінг учасників фестивалю щодо формування безбар’єрності та дружнього середовища для дітей і молоді з інвалідністю.

Цими днями (6-7 грудня) у Київському міському палаці дітей та юнацтва відбудеться фінал ХХI Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо в себе».

Про це повідомили у прес-службі КМДА.

Так, 6 грудня з 10:00 до 17:00 триватиме змагальний марафон міського туру фестивалю. Понад 350 фіналістів районних турів демонструватимуть свої таланти у 9 номінаціях та у двох вікових категоріях (діти і молодь).

«7 грудня юні митці запрошують усіх охочих на свято особливого таланту, о 12:30 розпочнеться заключний гала-концерт «Мрії збуваються» та нагородження переможців. У рамках заходу також відбудеться брифінг учасників фестивалю щодо формування безбар’єрності та дружнього середовища для дітей і молоді з інвалідністю», ― повідомили у відомстві.

Нагадаємо, що вперше Київський міський фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо в себе» відбувся у 1993 році. Це була одна з перших спроб в Україні по-новому працювати з дітьми та молоддю з різними видами інвалідності. Завдяки різноманітним формам арт-терапії учасники перших фестивалів поступово ставали акторами, музикантами, спортсменами, почали брати участь у святкових концертах, творчих майстернях та інших інтегрованих заходах.

Організатори фестивалю: Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Київським міським палацом дітей та юнацтва за підтримки Київської міської державної адміністрації.

logo