Стартувала виставка творчих учнівських проектів

27 листопада 2012 19
Учнівські дослідження представили за сімома тематичними розділами: електроніка і приладобудування; матеріалознавство і перспективні технології; машинобудування; інформаційно-комунікаційні системи й технології; екологія та ресурсозбереження; технічна творчість та винахідництво; робототехніка та робототехнічні системи

З 27 до 29 листопада  2012 року у Києві буде проводиться ІІІ Всеукраїнська науково-технічна виставка молодіжних інновацій та творчих проектів «Майбутнє України».

Про це повідомили у Головному управлінні освіти і науки.

Організаторами заходу стали Національний центр «Мала академія наук України», Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» та Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Національний центр «Мала академія наук України» у жовтні цього року вже провів заочний (відбірковий) етап Всеукраїнської науково-технічної виставки молодіжних інновацій та творчих проектів «Майбутнє України».

Для участі у виставці було подано 152 учнівські роботи з 21 області України, Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя.

Учнівські дослідження представили за сімома тематичними розділами: електроніка і приладобудування; матеріалознавство і перспективні технології; машинобудування; інформаційно-комунікаційні системи й технології; екологія та ресурсозбереження; технічна творчість та винахідництво; робототехніка та робототехнічні системи.

«Науково-дослідницькі роботи юних винахідників мають різноманітну спрямованість і можуть претендувати на їх практичне впровадження у різних галузях науки і техніки», ― зазначили організатори.

За результатами відбору авторів найкращих творчих розробок запросили до участі у ІІ (очному) етапі виставки, який відбудеться в Києві з 27 по 29 листопада 2012 року. Програма виставки передбачає демонстрацію моделей та макетів і стендовий захист проектів учасників у кожній номінації окремо.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль