Юнацтво залучатимуть до здорового способу життя

22 листопада 2012
46
Середній бал: 5 із 5

У рамках відзначення Дня спільних дій в інтересах дітей лідери шкільного самоврядування, волонтери мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники громадських організацій у режимі «мозкового штурму» працювали над розробкою проектів щодо залучення молоді до життя столиці.

Громадська рада делегатів дитячих прав ініціювала реалізацію проекту «Здоров’я у твоїх руках».

Про це повідомила прес-служба КМДА.

У рамках відзначення Дня спільних дій в інтересах дітей у Колонній залі КМДА відбулося засідання Громадської ради делегатів дитячих прав «Ми прагнемо бути почутими» на тему: «Участь дітей та молоді в житті громади м. Києва».

Під час заходу лідери шкільного самоврядування, волонтери мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники громадських організацій у режимі «мозкового штурму» працювали над розробкою проектів щодо залучення молоді до життя столиці.

Так, корисні ідеї молодь напрацьовувала в тематичних секторах, а саме: права, безпеки, здоров’я, змістовного дозвілля та соціальної активності. За результатами презентації проектів, найбільшу підтримку з боку делегатів отримав проект «Здоров’я у твоїх руках». Учасники секції «Територія здоров’я» запропонували проводити систематичні ігрові квести для школярів і таким чином залучати юнацтво до здорового способу життя. Схвальну оцінку ця ініціатива отримала й від експертів.

Крім того, у ході засідання учнівська громадськість обрала своїх делегатів, які надалі долучатимуться до роботи профільної комісії Київради та вноситимуть пропозиції столичної молоді на розгляд місцевих депутатів.

«Примітно, що значна кількість ініціатив делегатів минулих рад мала позитивний результат і успішно була реалізована в столиці. Один із найяскравіших прикладів ― правова просвіта дітей та молоді, а саме популяризація Конвенції ООН із захисту прав дітей у різноманітних цікавих формах. Я переконай, що рада делегатів дитячих прав ― це рух до гармонійної взаємодії влади та громадськості у вирішенні питань дітей та молоді столиці», ― зазначив начальник Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Володимир Вовк.

Організаторами заходу виступили Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ДГО «Дитяча скаутська організація «Плай» за сприяння МГО «Школа рівних можливостей» та підтримки Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА.

logo