Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Юнацтво залучатимуть до здорового способу життя

  • 22 листопада 2012
  • 32

У рамках відзначення Дня спільних дій в інтересах дітей лідери шкільного самоврядування, волонтери мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники громадських організацій у режимі «мозкового штурму» працювали над розробкою проектів щодо залучення молоді до життя столиці.

Громадська рада делегатів дитячих прав ініціювала реалізацію проекту «Здоров’я у твоїх руках».

Про це повідомила прес-служба КМДА.

У рамках відзначення Дня спільних дій в інтересах дітей у Колонній залі КМДА відбулося засідання Громадської ради делегатів дитячих прав «Ми прагнемо бути почутими» на тему: «Участь дітей та молоді в житті громади м. Києва».

Під час заходу лідери шкільного самоврядування, волонтери мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники громадських організацій у режимі «мозкового штурму» працювали над розробкою проектів щодо залучення молоді до життя столиці.

Так, корисні ідеї молодь напрацьовувала в тематичних секторах, а саме: права, безпеки, здоров’я, змістовного дозвілля та соціальної активності. За результатами презентації проектів, найбільшу підтримку з боку делегатів отримав проект «Здоров’я у твоїх руках». Учасники секції «Територія здоров’я» запропонували проводити систематичні ігрові квести для школярів і таким чином залучати юнацтво до здорового способу життя. Схвальну оцінку ця ініціатива отримала й від експертів.

Крім того, у ході засідання учнівська громадськість обрала своїх делегатів, які надалі долучатимуться до роботи профільної комісії Київради та вноситимуть пропозиції столичної молоді на розгляд місцевих депутатів.

«Примітно, що значна кількість ініціатив делегатів минулих рад мала позитивний результат і успішно була реалізована в столиці. Один із найяскравіших прикладів ― правова просвіта дітей та молоді, а саме популяризація Конвенції ООН із захисту прав дітей у різноманітних цікавих формах. Я переконай, що рада делегатів дитячих прав ― це рух до гармонійної взаємодії влади та громадськості у вирішенні питань дітей та молоді столиці», ― зазначив начальник Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Володимир Вовк.

Організаторами заходу виступили Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ДГО «Дитяча скаутська організація «Плай» за сприяння МГО «Школа рівних можливостей» та підтримки Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк