Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Табачник розповів про вступну кампанію-2013

  • 22 листопада 2012
  • 14

Серед новацій у вступній кампанії-2013: деяке розширення можливостей іноземних студентів, введення предмету «світова література» до переліку конкурсних предметів зовнішнього оцінювання.

Під час проведення вступної кампанії-2013 року ніяких сенсаційних і «революційних змін» не буде.

Про це заявив Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник на брифінгу, передала прес-служба відомства.

«Ніяких суттєвих змін у організації державної вступної кампанії 2013 року не буде, тому що правила удосконалюються лише технічно, а параметри вже третій рік поспіль залишаються стабільними», ― підсумував Дмитро Табачник.

Терміни вступу залишаються незмінними ― 31 день (з 1-го по 31-ше липня). Міністр звернув увагу, що відповідно до затверджених умов прийому розширено діапазон  мов національних меншин, якими можуть оприлюднюватися (окрім державної) правила прийому до ВНЗ.

За вступниками залишається право подавати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання, пройденого не тільки цього року. «Вступники можуть подавати до приймальних комісій  сертифікати, видані не тільки цього року, а й видані протягом усіх 6 років дії, починаючи з 2008-го», ― зазначив Міністр.

У 2013 році подавати заяви у електронному вигляді матимуть право вступники, які братимуть участь у конкурсному відборі не тільки за кваліфікацією «бакалавр», а й «молодший спеціаліст» на основі атестату про загальну середню освіту.

В умовах прийому 2013 року урегульовано також порядок зарахування вступників за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб. «Для всіх вищих навчальних закладів цей порядок узагальнено й уніфіковано, що урівнює права усіх абітурієнтів, які виявлять бажання навчатись за контрактом. В цьому році ми зі спостерігачами виявили деякі прикрі хитрощі вищих навчальних закладів: до завершення зарахувань за кошти держзамовлення починають приймати на контрактну форму. Це неприпустимо, це намагання користуючись розгубленістю людей  незаконно наповнити скарбницю вишу. Тепер спочатку повністю  за конкурсом з єдиної державної електронної бази освіти заповнюються всі місця державного замовлення і лише після того приймаються заяви на навчання за контрактом», ― наголосив Дмитро Табачник.

Також Міністр зазначив, що додаткові бали будуть зараховуватись призерам олімпіад та учасникам ІІІ-го етапу конкурсів-захистів робіт учнів-членів Малої академії наук лише якщо ця робота відповідає спеціальності, яку обирає абітурієнт.

Серед інших новацій: деяке розширення можливостей іноземних студентів, введення предмету «світова література» до переліку конкурсних предметів зовнішнього оцінювання.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк