25 тисяч школярів Львівщини змагатимуться у Міжнародному математичному конкурсі

19 листопада 2012 22
Основними завданнями цього конкурсу є популяризація математичних знань та ідей, підтримка та розвиток інтелектуальних здібностей учнів, стимулювання їх мотивації до вивчення предметів природничо-математичного циклу, активізація творчої діяльності вчителів.

25 тисяч школярів Львівщини візьмуть участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру».

Про це повідомили у головному управлінні освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Конкурс відбудеться 7 грудня для учнів 2-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів. За попередніми даними, в оргкомітеті конкурсу уже зареєстровано понад 235 тисяч школярів України, з яких 25 тисяч ― учні Львівщини.

Основними завданнями цього конкурсу є популяризація математичних знань та ідей, підтримка та розвиток інтелектуальних здібностей учнів, стимулювання їх мотивації до вивчення предметів природничо-математичного циклу, активізація творчої діяльності вчителів.

З метою розвитку логічного мислення у школярів конкурсні задачі будуть нестандартними. Учасники матимуть змогу творчо підійти до вирішення поставленого завдання.

Довідка. Вперше на Львівщині Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» для учнів 2-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів проведено шістнадцять років тому (у 1996 році). Щорічно його популярність зростає. Кількість учасників протягом цього часу збільшилась від 400 (перший конкурс) до 657 тисяч (шістнадцятий). За кількістю учасників конкурсу Львівщина є лідером серед областей України.

Весною 2012 року учасниками конкурсу було 55 тисяч учнів загальноосвітніх навчальних закладів Львівської області. Кожний четвертий учень ― учасник конкурсу. З нагоди 15-річного ювілею кожній школі, у якій були учасники конкурсу, оргкомітет подарував збірник задач «15 років разом» (Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» 1997-2011 рр.).

Слід також відзначити високу популярність цього конкурсу у світі, адже понад 6 мільйонів учнів із 52 держав світу є його активними учасниками.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль