«МЦФЕР:Освіта» нагороджує своїх найактивніших авторів

16 листопада 2012
66
Середній бал: 5 із 5

Вручення Подяки найактивнішому автору журналу «Музичний керівник» відбулося у затишній атмосфері Видавничого Дому «МЦФЕР-Україна». На адресу журналу від автора Неоніли Горбенко пролунало чимало приємних слів і побажань, а також ― пропозиція щодо подальшої плідної співпраці

Редакція журналу «Музичний керівник» напряму «МЦФЕР: Освіта» нагородила Подякою свого найактивнішого автора — Неонілу Горбенко за оригінальні авторські пісні.

Неоніла Горбенко, вчитель-методист  загальноосвітнього навчального закладу І–ІІІ ступенів № 3 м. Вишневе, Київська обл.,  два роки поспіль є активним автором «Музичного керівника».

Доробок Н. Горбенко ― це оригінальні авторські пісні, методично-практичні матеріали, музичні загадки, ігри, забавлянки, сценарії свят, захоплюючі історії про життя видатних композиторів. Усі вони представлені в журналі «Музичний керівник» у найзатребуваніших педагогами рубриках: «Сценарії свят та розваг», «Пісенна колекція», «Скарбниця досвіду», «Путівник в історію музики», а також у рубриках «Поетична сторінка» та «Інтелектуальний клуб».

«Аби відзначити вагомий внесок Неоніли Горбенко у розвиток журналу «Музичний керівник», підтримати її незгасиму творчу наснагу і нестримне бажання занурювати дітей у дивовижний світ музики, редакція журналу вирішила нагороди автора Подякою», ― зазначила головний редактор часопису Тетяна Вовк.

Ця урочиста подія відбулася у затишній атмосфері Видавничого Дому «МЦФЕР-Україна». На адресу журналу «Музичний керівник» від автора Неоніли Горбенко пролунало чимало приємних слів і побажань, а також ― пропозиція щодо подальшої плідної співпраці та зустрічі з методичним об’єднанням учителів музичного мистецтва Києво-Святошинського району м. Києва.

logo