Рейтинг перспективних професій

26 листопада 2015
38
Середній бал: 5 із 5

Найбільш неперспективними українці вважають професії банкіра, науковця і педагога

За даними Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, найбільш неперспективними українці вважають професії банкіра, науковця і педагога, передає Galinfo.

Протягом кількох років першість у рейтингу найбільш перспективних професій утримують ІТ-спеціалісти. Це зумовлено розвитком технологій і зростання кількості користувачів мережі Інтернет. На другій сходинці рейтингу — лікарі. На третьому місці — підприємці й власники бізнесу, які за рік посунули військовослужбовців на восьме місце.

Крім бізнесменів, кожен десятий опитаний вважає перспективними робочі спеціальності, а також професію юриста й адвоката. Незважаючи на те, що робочі спеціальності потрапили до ТОП найбільш перспективних професій, вони посідають другу сходинку в рейтингу непрестижних професій.

Як і рік тому, в ТОП перспективних професій опинилися військовослужбовці й працівники правоохоронних органів. Проте у відсотковому співвідношенні кількість тих, хто вважає професію силовиків перспективною, скоротилася вдвічі. Також, на думку опитаних, важливою є професія фермера, а останніми в десятці найбільш перспективних професій ідуть представники інженерних спеціальностей.

Залишили ТОП-10 престижних і перспективних професій журналісти. Але раптово з’явилися в рейтингу перекладачі.

logo