Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

20 столичних шкіл співпрацюватимуть з навчальними закладами Відня

  • 8 листопада 2012
  • 32

Засвідчуючи свої наміри розвивати співпрацю, начальник Головного управління освіти та науки КМДА Оксана Добровольська передала меру Відня листи дружби з пропозиціями щодо співробітництва, які написали школярі 20 київських шкіл віденським навчальним закладам.

У рамках відзначення Днів Відня у Києві голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов та мер Відня Міхаель Хойпль зустрілися з учнівським та педагогічним колективами спеціалізованої школи № 115 ім. І.Огієнка.

Про це повідомила прес-служба КМДА.

Австрійська делегація завітала до саме до цієї столичної школи не випадково ― школа № 115 з 2004 року підтримує партнерські зв’язки з гімназією № 18 міста Відень.

Аби такий позитивний досвід співпраці поширився й на інші навчальні заклади, під час візиту до школи було укладено Угоду у галузі освіти між Головним управлінням освіти і науки КМДА та Віденською міською радою шкіл.

Ця угода передбачає важливі напрямки співпраці обох столиць: забезпечення інформаційного обміну в ході реалізації програм розвитку освіти; дво- та багатостороннє співробітництво у проектах, що мають на меті: розвиток європейської свідомості, сприяння вивченню іноземних мов, інтенсифікацію міжкультурної освіти, сприяння підприємництву в освітній сфері; розвиток партнерських зв‘язків між освітніми установами; організація обмінів групами педагогічних працівників та учнівської молоді; проведення конференцій та семінарів з актуальних проблем розвитку освіти.

Засвідчуючи свої наміри розвивати співпрацю, начальник Головного управління освіти та науки КМДА Оксана Добровольська передала меру Відня листи дружби з пропозиціями щодо співробітництва, які написали школярі 20 київських шкіл віденським навчальним закладам.

У відповідь мер Відня Міхаель Хойпль пообіцяв сприяти налагодженню дружніх стосунків між віденськими та київськими школами.

Під час візиту до школи №115 очільники столичних адміністрацій Києва та Відня оглянули лінгафонні і мультимедійні кабінети школи та долучились до уроку з німецької мови, тож Міхаель Хойпль зміг відповісти на запитання школярів рідною для нього мовою.

Нагадаємо, що співпраця столичної та віденської школи триває з 2004 року. Протягом цих років учні спеціалізованої школи № 115 ім. І.Огієнка відвідали м. Відень у 2002, 2004, 2009 і 2012 роках, а учні гімназії № 18  були в Києві у 2003, 2006, 2008 та 2009 роках.

 Завдяки такій співпраці столичні школярі мають нагоду відвідувати Відень та приймати у себе австрійських однолітків, брати участь у спільних освітніх форумах, виставках та конференціях, а педагоги ― обмінюватися досвідом із віденськими колегами.

Програми візитів були різноманітними та насиченими: екскурсії по визначним місцям столиць, проведення спільних навчальних країнознавчих та концертів-презентацій: «Наша рідна школа», «Україна ― європейська держава», «Українські традиції: пісні та танці», «Українці ― співуча нація».

Було створено декілька спільних проектів: «Календар на 2005 рік», «Дизайн футболок», «Кулінарне  мистецтво».

Як зазначають у Головному управлінні освіти та науки КМДА, тісна співпраця та дружба учнів і вчителів двох навчальних закладів Києва та Відня є доказом, що Україна впевнено інтегрується у Європейський простір, відкрита для спілкування та завжди рада новим друзям з різних країн світу.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк