В уряді відзвітували про збільшення заплат освітян

2 листопада 2012 14
Оскільки зростання номінальної зарплати постійно випереджувало ріст споживчих цін, приріст реальної зарплати за 9 місяців 2012 року становив майже 15%, що вдвічі вище показника аналогічного періоду 2011 року.

Розмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій у січні–вересні 2012 року становив 2975 грн. і порівняно з відповідним періодом 2011 року збільшився на 15,7%.

Про це повідомили у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

Оскільки зростання номінальної зарплати постійно випереджувало ріст споживчих цін, приріст реальної зарплати за 9 місяців 2012 року становив майже 15%, що вдвічі вище показника аналогічного періоду 2011 року.

На підприємствах промисловості приріст становив 12,9%, будівництва  ― 12,5%, транспорту та зв’язку ― 11,5%, а найвищим він був в установах та організаціях, що фінансуються переважно за рахунок бюджетних коштів (освіта, діяльність у сфері культури та спорту, охорона здоров’я та соціальна допомога) ― 22,6–24,5%.

Дані державних статистичних спостережень свідчать також про структурні зрушення в розподілі працівників за розміром заробітної плати. Якщо у червні 2010-го зарплату у розмірі понад 3,5 тис. грн. отримували 16,4% працівників, то у червні 2011-го ― 22,3%, а у червні поточного року ― майже 28%. Тобто, за два роки кількість тих, хто отримує зарплату понад 3,5 тисячі гривень, зросла у півтора рази і досягла майже третини всіх, хто працює.

Водночас частка працівників, які отримували заробітну плату в межах мінімальної, поступово зменшується: з 7,2% у грудні 2010 року до 5,4% у червні 2012 року.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль