Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Діти та вчені міркують однаково?

  • 31 жовтня 2012
  • 15

Результати дослідження Елісон Гопник з Каліфорнійського університету, показали, що діти здатні розуміти статистичні закономірності на несвідомому рівні і застосовувати отримані дані для вирішення своїх завдань.

Незважаючи на те, що дошкільнята поняття не мають, що таке статистика, не проводять експериментів і, звичайно, не відвідують наукових конференцій, мислять і пізнають навколишній світ вони так само, як і вчені.

Діяльність більшості вчених пов'язана з проведенням експериментів і аналізом статистичних закономірностей. Результати дослідження Елісон Гопник з Каліфорнійського університету, показали, що діти здатні розуміти статистичні закономірності на несвідомому рівні і застосовувати отримані дані для вирішення своїх завдань. Крім того, діти, як і вчені, вчаться один у одного.

Елісон Гопник провела простий експеримент. 2-4-річним дітям показали цікавий пристрій, яке починало світитися і програвати мелодії, якщо на нього ставили конкретний предмет. Причому, один з предметів змушував пристрій світитися і грати в двох спробах з трьох, а другий ― вмикав музику і вогні тільки в двох випадках з шести. Продемонструвавши це, Елісон віддала пристрої маленьким дослідникам.

Той, хто знайомий з поняттям статистики, без сумніву вибрав би перший предмет для гри. Однак, незалежно від свого віку навіть малюки, які нічого не тямили у математичній статистиці, зробили саме такий вибір.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк