Асоціація працівників дошкільної освіти провела ранкове онлайн-засідання

30 жовтня 2012 18
Ознайомтеся з перебігом засідання та слідкуйте за новинами на «Педраді». Адже згодом, 7 листопада, відбудеться наступне засідання АПДО у короткому форматі.

ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» провела онлайн-засідання у короткому форматі, впродовж години, на форумі освітян України.

Це новий формат для АПДО. Донині були широкоформатні онлайн-зустрічі, які й надалі проводитимуться 1 раз на 2 місяці. Новий же формат засідань розрахований ні більш часті зустрічі ― один раз на місяць.

Перше засідання у короткому форматі відбулося успішно. На онлайн-зустрічі говорили про процес легалізації місцевих осередків ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» та затвердження розмірів членських внесків ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти та механізм їх внесення членських внесків (О. А. Кузьменко, відповідальний секретар ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти»).

Також було обговорено інформацію щодо листів, які правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» підготували та направили відповідно до рішення Координаційної ради.

Ознайомтеся з перебігом засідання та слідкуйте за новинами на «Педраді». Адже згодом, 7 листопада, відбудеться наступне засідання АПДО у короткому форматі.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Складаємо наказ: 5 хвилин і готово» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах