Асоціація працівників дошкільної освіти запрошує на онлайн-засідання!

29 жовтня 2012 21
На засіданні буде надана інформація щодо листів, які правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» підготувало та направило відповідно до рішення Координаційної ради від 01.08.2012.

Засідання Координаційної ради ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» відбудеться 30 жовтня 2012 року на форумі освітян України «Педрада» в режимі онлайн.

Реєстрація учасників засідання розпочнеться 9:30–10:00. Сама ж онлайн-зустріч відбуватиметься з 10.00 до 11.00.

Ознайомтеся з «Планом засідання». Якщо у Вас не буде можливості бути в час проведення зустрічі за комп’ютером, Ви можете заздалегідь залишити своє повідомлення у вже створеній темі форуму, де відбуватиметься засідання.

На засіданні буде надана інформація щодо листів, які правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» підготувало та направило відповідно до рішення Координаційної ради від 01.08.2012. Серед них ― відповідь Міністерства охорони здоров’я України щодо листа про винесення на громадське обговорення проекту Державних санітарних норм та правил утримання і влаштування дошкільних навчальних закладів, що розроблений Міністерством охорони здоров’я України спільно з ДУ «Інститут гігієни та медичної екології імені О. Марзєєва АМН України», а також відповідь Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо права керівників дошкільних навчальних закладів працювати на інших посадах та ін..

Запрошуємо до участі в онлайн-засіданні!

Приємного та корисного спілкування!Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Скачати листівки

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах