Діти мають ходити до школи, де немає принизливого порівняння ― Б. Жебровський

24 жовтня 2012 14
Система М. Монтессорі, яка на сьогодні адаптована, прижилася на ґрунті України і впливає на розвиток дошкільної освіти загалом. Методика набирає все більшої популярності, існуючи вже більше 100 років у більше ніж 100 країнах світу.

Відкриття у м. Києві у 1992 році першої у Східній Європі школи Монтессорі (незмінним директором якої вже 20 років є Т. П. Михальчук) стало своєрідною «психологічною революцією» в освіті.

Таку думку висловив заступник глави МОНмолодьспорту Борис Жебровський під час круглого столу з питань діяльності та перспектив розвитку навчальних закладів, які працюють за системою Марії Монтессорі, передала прес-служба відомства.

«Діти мають ходити в школи, в яких немає принизливого порівняння і розподілу на кращих і гірших. Де посміхається директор, є прекрасний колектив учителів і батьків. Як і в усьому світі, діти України повинні мати право вибору системи освіти», ― зазначив заступника Міністра на початку розмови.

На круглому столі були присутні представники навчальних закладів, які працюють за системою М. Монтессорі, з усіх регіонів України, об’єднані спільними проблемами і бажанням максимально адаптувати цей метод до традиційної системи освіти.

Серед багатьох інших розглядалися такі питання: професійна підготовка кадрів; робота з батьками, які свідомо обирають навчальний заклад системи Монтессорі; адаптація системи в традиційну освіту країни.

Учасники круглого столу засвідчили актуальність системи М. Монтессорі, яка на сьогодні адаптована, прижилася на ґрунті України і впливає на розвиток дошкільної освіти загалом. Методика набирає все більшої популярності, існуючи вже більше 100 років у більше ніж 100 країнах світу.

«Система Монтессорі ― це педагогічна релігія щирої безкінечної любові до дітей. І ця система випробовує будь-яку людину на жертовність і щирість, на доброту до майбутнього ― до ДИТИНИ», ― завершив зустріч Б. М. Жебровський.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль