V-й Всеукраїнський конкурс листа «Квіти – мої діти» стартував

18 жовтня 2012
40
Середній бал: 5 із 5

Музей залишає за собою право оприлюднювати кращі матеріали в своїх програмах. Термін подачі конкурсних листів ― до 20 листопада, ц. р. Наприкінці листопада журі визначить переможця. Переможці конкурсу отримають пам’ятні подарунки.

Національний музей українського народного декоративного мистецтва  до 112-ої річниці від дня народження видатної художниці України Катерини Василівни Білокур оголосив V-й Всеукраїнський конкурс листа «Квіти – мої діти».

Про це повідомили у прес-службі музею.

«Лист має бути присвячений життєвому і творчому шляху Катерини Василівни Білокур; оригінальний, настроєвого характеру, невеликий за обсягом, мати довільну композицію з індивідуальними думками та враженнями, без претензії на вичерпне і визначальне трактування теми. Вирізнятися образністю, афористичністю, використанням свіжих метафор, нових поетичних образів, написаний українською мовою», ― йдеться в умовах конкурсу.

Як пояснили у музеї, автор, який хоче взяти участь у конкурсі, має вказати прізвище, ім’я, по батькові,  повну адресу та контактний телефон.

Музей залишає за собою право оприлюднювати кращі матеріали в своїх програмах.

Термін подачі конкурсних листів  ―  до 20 листопада, ц. р. Наприкінці листопада журі визначить переможця. Переможці конкурсу отримають  пам’ятні подарунки: за І місце ― репродукцію картини К.Білокур, виконану на полотні; за ІІ та ІІІ місця ― книги Миколи Кагарлицького «Листами, мов зорею, засвітилася» та запрошення на 2 особи на вечір пам’яті Катерини Білокур, який відбудеться в приміщенні музею 7 грудня 2012.

logo