Міжнародне видавництво розроблятиме завдання для державної підсумкової атестації з англійської мови

24 листопада 2015
29
Середній бал: 5 із 5

МОН України спільно з міжнародним видавництвом MM Publications розроблятимуть екзаменаційні завдання для державної підсумкової атестації з англійської мови для учнів 11-х класів на 2016 навчальний рік

Днями МОН України і міжнародне видавництво MM Publications підписали меморандум про співпрацю, спрямовану на реалізацію проектів з вивчення англійської мови.

Зокрема, видавництво MM Publications спільно з МОН України працюватимуть над розробкою екзаменаційних завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови для учнів 11-х класів на 2016 навчальний рік.

Видавництво MM Publications забезпечить відомство вимогами та специфікаціями, необхідними для розробки змісту екзаменаційних завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови, проведе пробне тестування та надасть методичну підтримку навчальним закладам України. 

Разом з тим, у межах співпраці заплановано організацію всеукраїнських конкурсів для учнів та вчителів англійської мови, підтримку літніх мовних таборів і проведення методичних семінарів у регіонах України з метою ознайомлення вчителів із сучасними методиками викладання.

logo