Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

У МОНмолодьспорту взялися контролювати підготовку навчальних закладів до холодів

  • 11 жовтня 2012
  • 21

Дмитро Табачник зобов’язав керівників департаментів МОНмолодьспорту надати допомогу регіональним управлінням у вирішенні проблем підготовки до опалювального сезону, а керівників регіональних органів управління освітою ― до 12 жовтня представити найсвіжішу інформацію щодо виправлення ситуації.

За оперативною інформацією регіональних органів управління освітою станом на сьогодні повністю завершені ремонтні роботи в усіх дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах України.

Про це повідомив глава МОНмольдьспорту Дмитро Табачник.

За його інформацією, кількість середніх шкіл, у яких проведено капітальний ремонт разом з новобудовами перевищує позначку у 2,5 тис. гривень. Зокрема, в Зарічанській загальноосвітній школі, що на Хмельниччині, полагоджено шатровий дах, який був зруйнований внаслідок стихійного лиха. Загальна вартість ремонту, за попередніми підрахунками Міністерства надзвичайних ситуацій, сягає 1 млн. гривень. Ці кошти були відразу виділені з резервного фонду. Також завершено підготовку котелень та систем опалення в усіх навчальних закладах України.

У свою чергу, керівники регіональних органів управління освітою у відео-режимі звернулися з пропозиціями та побажаннями; були озвучені проблеми окремих навчальних закладів та запропоновані шляхи їх вирішення. Дмитро Табачник зобов’язав керівників департаментів МОНмолодьспорту надати допомогу регіональним управлінням у вирішенні цих проблем, а керівників регіональних органів управління освітою ― до 12 жовтня представити найсвіжішу інформацію щодо виправлення ситуації.

Заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Борис Жебровський порадив керівникам провести інструктаж для нічних чергових в навчальних закладах, які мають оперативно реагувати у разі виникнення аварій опалювальних систем. Він також висловив побажання щодо невідкладного надання інформації керівниками навчальних закладів безпосередньо МОНмолодьспорту. «Важливо, щоб інформацію про аварії в системах опалювання ми отримували не з преси, а терміново й оперативно від вас», ― наголосив Борис Жебровський.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту  Дмитро Табачник в он-лайн режимі провів селекторну нараду з питань готовності дошкільних, загальних середніх, професійно-технічних, вищих та позашкільних навчальних закладів України до початку опалювального сезону, у якому взяли участь заступник Міністра Борис Жебровський, керівники структурних підрозділів Міністерства та усіх регіональних органів управління освітою, які перебували на он-лайн зв’язку.

10 жовтня прем’єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Кабінету міністрів зобов’язав усі міністерства та відомства відповідальніше готуватися до осінньо-зимового періоду, наголосивши, що всі об’єкти в усіх населених пунктах мають бути в стані стовідсоткової готовності.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк