У МОНмолодьспорту розповіли про перевірки навчальних закладів

10 жовтня 2012 18
За результатами перевірок робоча група констатувала, що до початку навчального року до ЗНЗ областей, в яких вивчалося зазначене питання, надійшли всі підручники, що були видані за кошти Державного бюджету.

Упродовж вересня 2012 року Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту та Державною інспекцією навчальних закладів України здійснено перевірки використання навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах м. Києва, Київської, Запорізької, Тернопільської та Одеської областей.

«Мета таких перевірок ― моніторинг забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів навчальною літературою, зокрема тією, якій надано відповідний гриф МОНмолодьспорту або схвалення для використання у загальноосвітніх навчальних закладах», ― пояснили у відомстві.

За результатами перевірок робоча група констатувала, що до початку навчального року до ЗНЗ областей, в яких вивчалося зазначене питання, надійшли всі підручники, що були видані за кошти Державного бюджету. Отже, навчальні заклади забезпечені підручниками і загалом виконують наказ від 02.08.2012 № 882 «Про використання навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах».

Проте, у ЗОШ І-ІІІ ст. №40 м. Запоріжжя та Іллічівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 у навчально-виховному процесі використовували посібник «Математика. Експрес-контроль» 1-4 кл. автора Максимової Л.В. та ін. видавництва «Ранок», який не має відповідного грифа МОНмолодьспорту. Під час розгляду питання ці посібники було вилучено.

Відповідний акт про порушення виконання наказу складено на підставі використання в Іллічівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Одеської області зошитів для учнів 1 класу, які не мають відповідного грифа або схвалення комісією з педагогіки та методики початкового навчання.

Перевірки здійснено на виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 02.08.2012 № 882 «Про використання навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах» та наказу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 14.09.2012 № 85 «Про утворення робочої групи з вивчення питання використання навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах».

«Звертаємо увагу працівників загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів на те, що обов'язковою умовою засвоєння навчального матеріалу та якісної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації є дотримання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 02.08.2012 № 882 «Про використання навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах», ― резюмовано у повідомленні МОНмолодьспорту.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль