Для майбутніх вихователів та вчителів відкрили Центр практичної підготовки

8 жовтня 2012 24
У столиці запрацював Центр практичної підготовки студентів зі спеціальностей «Початкова освіта» і «Дошкільна освіта». Центр сприятиме формуванню педагогічної майстерності, розвитку професійних компетенцій майбутніх вихователів і вчителів.

У Київському університеті імені Бориса Грінченка розпочав свою роботу єдиний в Україні Центр практичної підготовки студентів зі спеціальностей «Початкова освіта» і «Дошкільна освіта», за адресою вул. Березняківська, 4-А.

Про це повідомили у прес-службі КМДА.

Передбачається, що центр стане унікальною практичною базою для майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів та вчителів початкових класів. Крім того, діти з найближчих садочків також зможуть відвідувати установу і готуватися до школи. Відповідні заняття проводитимуть студенти університету імені Бориса Грінченка в рамках соціального проекту «З Києвом і для киян», що стартує в цьому році 20 жовтня.

Як розповіла керівник центру Тамара Прошкуратова, його створено з метою реалізації основних завдань Галузевого Державного стандарту вищої освіти з напрямів підготовки «Дошкільна освіта» і «Початкова освіта» щодо формування практичних умінь і навичок, розвиток педагогічних, дослідницьких, естетичних, конструктивних, природничо-технічних, загальновиробничих та інших здібностей студентів ― майбутніх вихователів дитячих садків та вчителів початкової школи.

«Центр сприятиме формуванню педагогічної майстерності, розвитку професійних компетенцій майбутніх вихователів і вчителів. Студенти зможуть сформувати практичні уміння і навички роботи з різноманітним навчальним обладнанням і матеріалами, вони навчаться виготовляти предмети художньо-естетичного, навчально-ігрового призначення та опанують методику роботи з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку», ― зазначив ректор Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор Огнев’юк.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль