Усе повертається тобі

23 листопада 2015 76
Кожен наш вчинок, кожне сказане слово рано чи пізно неодмінно повертаються нам. Саме цей факт лежить в основі закону «усе повертається тобі», який діти мають засвоїти уже в «ніжному» віці. Тож одинадцяте число журналу «Методична скарбничка вихователя» присвячене темі «Усе повертається тобі»

Кожен наш вчинок, кожне сказане слово рано чи пізно неодмінно повертаються нам. Саме цей факт лежить в основі закону «усе повертається тобі», який діти мають засвоїти уже в «ніжному» віці. Тож одинадцяте число журналу «Методична скарбничка вихователя» присвячене темі «Усе повертається тобі».

Через елементарні речі та дії у дитинстві маленька людина засвоює ті закони, які стануть їй дороговказом на все майбутнє життя. Один із таких законів — «усе повертається тобі». Про те, як допомогти дітям усвідомити і відчути всепроникність цього закону та його беззаперечну справедливість у будь-якій сфері життя — у вступній статті цього числа журналу.

Для комплексного проживання теми подано такі матеріали для педагогів, як-от: ідея, лексичне поле, очікувані результати опрацювання теми, її змістове наповнення у вигляді інтелектуальної карти, тематика інтегрованих занять на два тижні. А на картках картотеки — плани-конспекти інтегрованих занять та дидактичні матеріали до теми.

На кольорових сторінках числа до вашої уваги:

  • аудит до теми;
  • ілюстрація до казки Володимира Сутєєва «Мішок яблук»;
  • майстер-класи із виготовлення браслета із ягідок та «яблуневих» творчих виробів.

З’ясувати, що ж саме нам повертається, дошкільники зможуть під час реалізації літературного проекту «Усе повертається тобі, або Що посієш, те й пожнеш». Докладніше про його змістові напрями та літературні твори, які найяскравіше їх ілюструють, а також план-схема змістового наповнення літературного проекту — також у листопадовому числі.

Важливим аспектом опрацювання теми «Усе повертається тобі» є формування уявлень дошкільників про добро і зло, уміння розрізняти добрі та погано вчинки. Цьому сприятиме розв’язання дітьми проблемно-пошукових ситуацій. Докладніше про це — в одинадцятому числі журналу «Методична скарбничка вихователя».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль