На розвиток культури спрямують більші кошти

3 жовтня 2012 25
Верховна Рада ухвалила закон про збільшення видатків на розвиток культури. Закон спрямований на забезпечення своєчасної та у повному обсязі виплати заробітної плати працівникам закладів культури та освіти, віднесених до сфери управління Міністерства культури.

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» щодо збільшення обсягу видатків, передбачених для розвитку культури і управління державними корпоративними правами та майном.

Про це повідомила прес-служба Мінкульту.

Закон спрямований на забезпечення своєчасної та у повному обсязі виплати заробітної плати працівникам закладів культури та освіти, віднесених до сфери управління Міністерства культури. Крім того, його нормами врегульовано поточні питання діяльності Державного агентства України з управління державними корпоративними правами та майном.

Законодавчим актом збільшено за загальним фондом державного бюджету бюджетні призначення Міністерству культури на суму 71 037,9 тис. грн. (з яких 70 904,3 тис. грн. ― видатки споживання, з них на оплату праці ― 21 382,4 тис. грн., видатки розвитку ― 133,6 тис. грн.) і Державному агентству України з управління державними корпоративними правами та майном - на суму 867,6 тис. грн. (видатки споживання, з них ― 608 тис. грн. на комунальні послуги та енергоносії).

Джерелом покриття таких видатків загального фонду державного бюджету визначено збільшення на 71 905,5 тис. грн. коштів, що перераховуються Національним банком України відповідно до Закону «Про Національний банк України».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль