Українським студентам потрібні електронні квитки, ― громадська ініціатива

2 жовтня 2012 35
Пропозиція щодо запровадження електронного студентського квитка від громадської ініціативи «Студентський захист» та Національного студентського союзу передані до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Запровадження електронного студентського квитка вирішить проблему втрати часу під час замовлення дублікатів студентських квитків, затримки з отриманням стипендії. 

Про це заявив координатор громадської ініціативи «Студентський захист» Андрій Черних.

На його переконання, для студентів вищих навчальних закладів України необхідно запровадити електронний студентський квиток, який би виконував функції студентського квитка, банківської та дисконтної картки.

 «Запровадження електронного студентського квитка дасть можливість вирішити зазначені проблеми. Так, втративши електронний студентський квиток ― студент його зможе отримати не пізніше ніж через 30 днів після відповідного звернення (зараз він може його очікувати 6-7 місяців), стипендію студенти будуть отримувати в одному державному банку ― Ощадбанку. І саме головне ― електронний студентський квиток буде видаватися безплатно (зараз студенти сплачують за студентський квиток 37,50 грн.)», ― наголосив Черних Андрій.

Пропозиції щодо запровадження електронного студентського квитка підтримують і у Національному студентському союзі. «Студенти вузів тільки виграють від запровадження електронного студентського квитка, і у вузі вже не зможуть затримувати його видачу або казати, що є певні проблеми з виплатою стипендій тощо», ― наголосив почесний президент Національного студентського союзу Анатолій Ігнатович.

«Більше того, студенти також будуть мати можливість отримувати скидки в кафе швидкого харчування, торговельно-розважальних комплексах, нічних клубах, кінотеатрах тощо, ― підсумував координатор громадської ініціативи «Студентський захист» Андрій Черних.

Пропозиція щодо запровадження електронного студентського квитка від громадської ініціативи «Студентський захист» та Національного студентського союзу передані до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль