Найкращі рукописи нових підручників для 5-9 класів ― визначені

2 жовтня 2012 12
До участі у І етапі Всеукраїнського конкурсу було подано 130 комплектів конкурсних матеріалів із 45 назв підручників. Усього до експертизи було залучено понад 250 фахівців. До 4 жовтня 2012 року триватиме видача матеріалів експертиз учасникам І етапу Конкурсу на їх вимогу на подані ними комплекти конкурсних матеріалів.

Процедуру дешифрування комплектів конкурсних матеріалів та оприлюднення висновків конкурсної комісії І етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 5-9 класів ЗНЗ провели в Інституті інноваційних технологій і змісту освіти.

Про це повідомили в прес-службі Інституту.

У присутності представників видавництв, авторів рукописів були оприлюднені шифри найкращих рукописів, що отримали за результатами експертиз найвищі рейтинги, проведено процедуру дешифрування - відкрито конверти з інформацією про авторів та видавництва.

До участі у І етапі Всеукраїнського конкурсу було подано 130 комплектів конкурсних матеріалів із 45 назв підручників. Їх експертизу здійснювали предметні експертні комісії, установи Національної академії наук України та Національної академії педагогічних наук України. Всього до експертизи було залучено понад 250 фахівців.

Варто зазначити, що на І етап Конкурсу не було подано комплекти конкурсних матеріалів (6 назв) з таких навчальних предметів: німецька мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням німецької мови; кримськотатарська мова для ЗНЗ з навчанням українською (російською) мовою; молдовська мова для ЗНЗ з навчанням українською мовою; словацька мова для ЗНЗ з навчанням українською мовою; кримськотатарська мова для ЗНЗ з навчанням кримськотатарською мовою; інтегрований курс «Література» (кримськотатарська та світова).

До слова, процедуру здійснено на виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 02.08.2012 № 876 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів».

З 28 вересня по 4 жовтня 2012 року триватиме видача матеріалів експертиз учасникам І етапу Конкурсу на їх вимогу на подані ними комплекти конкурсних матеріалів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль