Електронну систему запису до дитсадків вже випробовують

2 жовтня 2012 21
Остаточно вирішити питання черг до дитячих садків допоможе будівництво нових дошкільних закладів, яке активно ведеться у столиці. А поки нові садочки будуються ― ефективно використовувати наявні ресурси допоможе «Електронна система запису до дошкільних навчальних закладів.

На базі дитсадків Оболонського району розпочато тестовий запуск «Електронної системи запису до дошкільних навчальних закладів».

Про це повідомила прес-служба КМДА.

Про перші результати випробувань, під час засідання Колегії КМДА, Комітету з економічних реформ та Громадської гуманітарної ради розповіла менеджер освітньої мережі Microsoft «Партнерство у навчанні» Ольга Свириденко.

«Даний проект було розроблено з метою попередження сучасних викликів у дошкільній освіті столиці. Примітно, що обране онлайн рішення базуватиметься на хмарному сервісі Microsoft Office 365. Він безкоштовний для освітніх установ і зберігає та обробляє дані у системі взаємопов’язаних дистанційних серверів на території Європейського Союзу. Почавши з дитсадків ця система матиме своє логічне продовження і розширюватиме свої можливості на інші сектори освіти і не тільки», ― зазначила Ольга Свириденко.

Вона також зауважила, що реєстрація до дошкільного навчального закладу відбуватиметься з головної сторінки сайту Головного управління освіти і науки КМДА (guon.kiev.ua). Також на сторінці відображатиметься поточна ситуація у дитсадках ― загальна кількість закладів та зарахованих до них дітей.

Наразі фахівці компанії Майкрософт Україна розпочинають серію спеціальних тренінгів для завідуючих столичних ДНЗ та адміністраторів системи районних управлінь освіти щодо використання ресурсу.

У Головному управлінні освіти інформують, що веб-портал «Електронна система запису до дошкільних навчальних закладів» міститиме відомості щодо кожного дошкільного навчального закладу міста Києва: адресу та контакти, рік побудови, кількість місць у групах для дітей різних вікових категорій, фотографії дитячого садка, інформацію про спеціалізацію закладу, а також інформацію про додаткові освітні послуги, умови харчування, стан ігрового майданчика тощо. Користувачі порталу зможуть ознайомитись із роботою будь-якого дитсадка та зареєструвати там дитину, вказавши всі необхідні дані. Крім того, електронна система спростить роботу районних управлінь освіти. Вивільнить багато бюджетних коштів через економію людських, матеріальних та фінансових ресурсів, необхідних для підготовки звітності за старою, паперовою, формою.

Також система унормує процес запису до дитсадків, зробить його прозорішим і в такий спосіб зрівняє доступ до якісної дошкільної освіти столиці. Особливу увагу цьому питанню приділив голова КМДА Олександр Попов.

«Ми отримуємо багато звернень від киян щодо необ’єктивності ведення черг, аби потрапити до дитячого садочку. Тут спрацьовував суб’єктивний людський фактор, який ми зможемо виключити завдяки електронній черзі. Електронна черга дозволить цілком відкрито і прозоро перевірити об’єктивність прийняття рішення зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів», ― зауважив Олександр Попов.

Він додав, остаточно вирішити питання черг до дитячих садків допоможе будівництво нових дошкільних закладів, яке активно ведеться у столиці. А поки нові садочки будуються ― ефективно використовувати наявні ресурси допоможе «Електронна система запису до дошкільних навчальних закладів».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль