Створюємо здоров’язбережувальне середовище в дошкільних закладах столиці

20 листопада 2015 131
Завідувачі дошкільних закладів міста Києва відвідали захід щодо організації здоров’язбережувального середовища в освітньому просторі дошкільних навчальних закладів. Гостей приймав педагогічний колектив дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 779

Відбувся захід на тему «Особливості організації здоров’язбережувального середовища в освітньому просторі дошкільних навчальних закладів» у межах курсів підвищення кваліфікації для управлінців, зокрема завідувачів дошкільних закладів міста Києва.

Організатор заходу — Ірина Ніколенко, завідувач дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 779 міста Києва (далі — ДНЗ № 799), разом із педагогічним колективом підготували насичену програму для гостей.

Захід розпочався з екскурсії приміщеннями закладу. Так, цікавою її зупинкою стала виставка нетрадиційного фізкультурно-оздоровчого обладнання, яку представила Світлана Буравель, інструктор з фізкультури ДНЗ № 779.

Основна частина заходу розпочалася з музичного привітання вихованців ДНЗ № 779, що неабияк вплинуло на створення затишної атмосфери. Учасники заходу мали змогу ознайомитися з досвідом створення здоров’язбережувального середовища у ДНЗ № 799, представленого Іриною Ніколенко в цілому, та на конкретному прикладі, зокрема про заняття з адопомогою гри з піском «Сендплей», розповіла Лілія Ляхович, практичний психолог ДНЗ № 799.

Учасники заходу також мали змогу ознайомитися з виставкою дидактичних ігор та посібників, розроблених спеціалістами ДНЗ №  779 для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Окрім того, під час заходу Яна Поліщук, головний редактор журналу управлінських видань напряму «МЦФЕР: Освіта», розповіла про здоров’язбережувальні технології з досвіду їх впровадження авторами фахових видань «Медична сестра дошкільного закладу, КОЗА-ДИСКа «Шаблони документів закладу освіти» у своїх дошкільних закладах, а також презентувала учасникам професійну новинку — веб-програму «КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад».Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією
  Скачати листівки

  Книжкова полиця

  «Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

  для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Читати книгу  © Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  
  • Ми в соцмережах