В Києві серйозно візьмуться допомагати розвитку сім’ї та молоді

19 вересня 2012 15
Головне правління у справах сім’ї, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації розробило міську цільову програму підтримки сім’ї та молоді на 2012-2016 роки. Чиновники впевнені, що впровадження цільової програми дасть можливість цілісної і системної соціальної підтримки сімей та соціального становлення молоді.

Розробка міської цільової програми підтримки сім’ї та молоді на 2012-2016 роки у м. Києві завершена. 20 вересня на пленарному засіданні сесії Київради цю Програму розглядатимуть депутати.

Про це повідомили у прес-службі КМДА.

Як зазначили у відомстві, у Києві процесу соціального розвитку інституту сім’ї заважають серйозні суспільні проблеми. Спостерігається зростання кількості сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, поширення незареєстрованих (громадянських) шлюбів, насильство в сім’ях, високий рівень розлучень, кількість неповних сімей, безробіття молоді та інші.

Впровадження Міської цільової програми дасть можливість цілісної і системної соціальної підтримки сімей та соціального становлення молоді. Дозволить створити умови для найбільш повної реалізації сім’ями та молоддю свого потенціалу.

Зокрема, програмою передбачені проведення тематичних тренінгів, надання консультативних послуг сім’ям, організація дозвілля та соціальної роботи з дітьми та молоддю. Крім того, коштом програми поліпшать матеріально-технічний стан приміщень клубів за місцем проживання.

«Програма унікальна, вона розроблена за вимогами програмно-цільового методу і включає усі без винятку сфери для розвитку сім’ї та молоді. Її реалізація сприятиме забезпеченню системної та комплексної державної політики у сфері сім’ї та демографічного розвитку, спрямованої на формування самодостатньої родини та її здатності до усвідомленого народження і виховання дітей. Крім того, велику увагу приділено посиленню інформаційної складової щодо соціальної підтримки сімей та громадської активності молоді столиці», ― зазначив начальник Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Володимир Вовк.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль