Виші повинні прищеплювати молоді підприємницькі навички

19 вересня 2012 13
Для розвитку ефективної IT-екосистеми треба три компоненти: регуляторна і податкова система, яка є сприятливою для бізнесу та інновацій, людські ресурси та міцний ланцюг фінансування.

Для ефективного розвитку ІТ-екосистеми треба створювати підприємницьку мережу у навчальних закладах.

У цьому переконаний заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко, передала прес-служба КМДА.

Для розвитку ефективної IT-екосистеми треба три компоненти: регуляторна і податкова система, яка є сприятливою для бізнесу та інновацій, людські ресурси та міцний ланцюг фінансування, зазначив він.

«Нам вкрай необхідно створити сприятливе середовище для бізнесу та інновацій ― податкову ефективність і привабливість та правовий захист капіталу, технологій, патентів. Інвестор хоче бути впевненим, що його інвестиції будуть захищені, і що він матиме можливість отримати прибуток у країні, не сплачуючи занадто багато податків. Маючи країн-сусідів, які вже створили тепличні умови для розвитку цієї галузі, ми не зможемо конкурувати. Потрібно пропонувати кращі умови. Крім того, нам треба засновувати підприємницьку мережу у навчальних закладах. В Україні сьогодні працює 200 тисяч ІТ-спеціалістів, ще 15 тисяч ― щорічно випускають провідні навчальні заклади. Але хороших технічних фахівців недостатньо. Для розвитку нових компаній також необхідна наявність підприємницьких навичок, а цього, на жаль, наші вузи не дають. Для досягнення успіху треба, щоб стартапери мали досвід у складанні бізнес-плану і глобальної стратегії, знали, як заробляти гроші, як їх використовувати, а також як підбирати та мотивувати хороший персонал. Університети і школи повинні пропонувати курси підприємців, необхідно запрошувати успішних зарубіжних підприємців для обміну досвідом», ― наголосив Руслан Крамаренко.

За його словами, Україна поки ще нездатна конкурувати з іншими країнами на глобальному ринку стартапів і має низькі показники венчурних інвестицій.

«Минулого року в США венчурні інвестори витратили приблизно $ 27 млрд., у Європі $ 5 млрд., в Росії $ 400-500 млн., в Україні ― тільки $ 20 млн. Але світовий досвід показує, що новачкові все ж можливо досягти світового успіху на ринку інформаційних технологій. Ми маємо приклад Ізраїлю та Естонії», ― зазначив заступник голови КМДА.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль