Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

МЦФЕР:Освіта нагородила цінними призами переможців конкурсів під час педагогічної конференції в Києві

  • 19 вересня 2012
  • 55

Передувало цьому нагородженню відзначення призами переможців конкурсу в Умані під час педагогічної конференції. Так, редактор журналу «Вихователь – методист дошкільного закладу» Наталя Савінова вручила нагороди освітянам, які протягом року надсилали власні матеріали на адресу видавництв і брали участь у творчих конкурсах.

МЦФЕР:Освіта нагородила переможців конкурсів цінними подарунками в Києві під час серпневої науково-практичної конференції для методистів РНМЦ, вихователів методистів, голів МО музичних керівників та голів МО інструкторів фізичного виховання ДНЗ. Головний редактор журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» Наталія Савінова виступила з доповіддю на тему «Роль професійних конкурсів у підвищенні фахової майстерності педагогів» та нагородила переможців професійних конкурсів, започаткованих редакціями журналів напряму «МЦФЕР:Освіта».

Передувало цьому нагородженню відзначення призами переможців конкурсів на педагогічних конференціях у Рівному, Умані та Вінниці. Редактори напряму «МЦФЕР:Освіта» вручили нагороди освітянам, які протягом року надсилали  власні матеріали на адресу видавництва і брали участь у  творчих професійних конкурсах.

Треба зазначити, що цього року редакції журналів напряму «МЦФЕР:Освіта» започаткували чотири Всеукраїнських професійних конкурси. З них три — для педагогів-«дошкільників»:

•           Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності дошкільного закладу — журнал «Вихователь-методист дошкільного закладу» спільно з компанією Microsoft Україна (програма «Партнерство в навчанні»);

•           Дні здоров’я у дошкільному закладі — журнал «Медична сестра дошкільного закладу»;

•           Свято у 3D: сценарій, пісні, костюми — журнал «Музичний керівник».

У конкурсах педагогічної майстерності 2012 року взяло участь більше 300 педагогів. Тому підбивати підсумки було досить складно.

Отже, за ІІ місце у конкурсі «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності дошкільного навчального закладу», започаткованого редакцією журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу», директор дошкільного навчального закладу № 343, м. Києва Лариса АКОПЯН та вихователь-методист цього дошкільного закладу Лариса ПОГОРЄЛОВА нагороджені дипломами переможців. Освітянам вручили цінні подарунки: набір меблів від генерального спонсора — компанії «Світ Меблів»; сертифікат компанії «Mikrosoft-Україна» на безкоштовне підключення дошкільного закладу до хмарного сервісу Office 365 та проходження курсів комп’ютерної грамотності для керівників і педагогічного складу, а також — флешки й футболки з логотипом компанії для переможців.

Дипломом Лауреата конкурсу «Дні здоров’я у дошкільному закладі», започаткованого редакцією журналу «Медична сестра дошкільного закладу», була нагороджена старша медсестра дошкільного навчального закладу № 527 м. Києва Ірина ВІННІЧУК. А дипломом Лауреата конкурсу «Свято у 3D: сценарій, пісні, костюми», започаткованого редакцією журналу «Музичний керівник», нагородили учителя-методиста вищої категорії спеціалізованого навчально-виховного комплексу «Лілея», м. Києва Галину ДЖЕМУЛУ.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк