text
Педрада

Іноземна змалку: переваги та недоліки

  • 20 листопада 2015
  • 57

Вийшло друком нове число всеукраїнської газети «Дошкілля.UA», головною темою якого стало питання доцільності вивчення іноземної мови в дошкільному віці

Вийшло друком нове число всеукраїнської газети «Дошкілля.UA», головною темою якого стало питання доцільності вивчення іноземної мови в дошкільному віці.

Більшість сучасних батьків розуміють, що їхнім дітям необхідно добре знати принаймні найпоширенішу іноземну мову — англійську, а ліпше й не тільки її. І не дивно, адже володіння іноземною стало об’єктивною потребою розвиненої особистості. Та й ринок освітніх послуг охоче відгукується на цю вимогу, пропонуючи розмаїття центрів, клубів та шкіл, у яких навчають іноземної навіть дітей раннього віку. Однак чи доцільно розпочинати таке раннє навчання? Думки фахівців щодо цього розділилися. Одні стверджують: що раніше, то ліпше, інші — закликають не перевантажувати дошкільників, мовляв, усьому свій час. Міркування науковців, практиків та батьків вихованців щодо цього — у відповідній публікації газети.

У цьому числі вміщено також інтерв’ю з Надією Ковальовою — вихователем-методистом недригайлівського дошкільного навчального закладу «Барвінок», головою місцевого осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» в Недригайлівському р-ні Сумської обл., яка ділиться роздумами про те, як створити в дошкільному закладі атмосферу щасливого дитинства.

У пригоді стануть також поради, як успішно використовувати під час спілкування з колегами та батьками вихованців техніки активного слухання, вміщені в статті «Мистецтво діалогу, або Як стати цікавим співрозмовником».

Історія знедоленого хлопчика, майстер-клас із виготовлення пальчикової ляльки для вертепу, відповіді експертів на запитання читачів, огляд подій дошкілля з усіх регіонів України, новини законодавства, привітання освітян та дошкільних навчальних закладів із ювілеями — усе це та багато іншої корисної інформації читайте на шпальтах газети «Дошкілля.UA» № 22 (22) 2015.

Нагадуємо, що передплата на газету в редакції триває. Щоб здійснити передплату онлайн, достатньо зайти у розділ «МЦФЕР: Освіта» порталу «Педрада», обрати видання та натиснути на кнопку «Передплатити». Також оформити передплату можна за номерами 0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback) або листом на адресу peredplata@mcfr.ua.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!

 Характеристика вихователя, який атестується, має сповна охарактеризувати діяльність педагога та її якість. 

Складає характеристику на вихователя директор закладу або ж вихователь-методист.

Щоб полегшити роботу, підготував статтю "Як писати характеристику вихователя до атестації". 

Скачати зразок характеристики 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк