Освітяни Києва та Москви підписали 11 нових угод про співпрацю

17 вересня 2012 24
Співпраця Москви з Києвом у сфері освіти має давні традиції. У 2000 році було підписано Угоду між Головним управлінням освіти і науки Києва і Московським комітетом освіти. У вересні 2011 року під час проведення Днів освіти і науки України в Російській Федерації ця угода була пролонгована до 2016 року.

У рамках проведення Днів науки і освіти Російської Федерації в Україні Головне управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) прийматиме делегацію освітян міста Москви. Візит московських педагогів завершився в Київській інженерній гімназії підсумковою зустріччю делегації з представниками міської влади, школами-партнерами, учителями Києва.

Під час проведення Днів Москви у Києві столичні освітяни презентували московським колегам систему освіти міста. Гості працювали за профільними функціональними напрямами: дошкільна, середня, професійно-технічна та вища освіта.

Головною метою зустрічі було розширення партнерських зв'язків, обмін передовим досвідом у сфері освіти та презентація столиці України Києва московським колегам. Партнерство в освітній сфері є пріоритетним напрямом співпраці між Києвом і Москвою, оскільки дозволяє на локальному рівні розвивати добрі взаємини між сусідніми народами та працювати на користь наших держав. Усі заходи, передбачені програмою зустрічі, проходитимуть під загальним гаслом «Київ - Москва: територія дружби».

Московську делегацію освітян очолив Тихонов Михайло Юрійович ― перший заступник керівника Департаменту освіти міста Москви. У її складі ― представники Департаменту освіти міста Москви та Центрального окружного управління освіти, директори установ середньої і професійної освіти, завідуючі дошкільними установами, керівники позашкільних навчальних закладів.

13 вересня 2012 року у МОНмолодьспорту відбулася зустріч заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського з директором шкіл Москви та Києва Костянтином Тищенко і Ганною Ломаковською. Ще рік тому вони підписали Угоду про створення спільного Міжнародного класу.

Московські освітяни відвідали Вище професійне училище будівництва та дизайну, а також Вище професійне училище № 33, яке спеціалізується на підготовці фахівців для сфери послуг і громадського харчування. Навчальні заклади презентували свої методичні розробки, електронні підручники зі спеціальних дисциплін, досягнення у реалізації міжнародних проектів з упровадження інноваційних виробничих технологій.

Візит московських педагогів завершився в Київській інженерній гімназії підсумковою зустріччю делегації з представниками міської влади, школами-партнерами, учителями Києва. Московські педагоги обмінялись враженнями про перебування в українській столиці, обговорили плани на майбутнє та уклали 11 нових Угод про співпрацю між закладами освіти.

Співпраця Москви з Києвом у сфері освіти має давні традиції. У 2000 році було підписано Угоду  між Головним управлінням освіти і науки Києва і Московським комітетом освіти. У вересні 2011 року під час проведення Днів освіти і науки України в Російській Федерації ця угода була пролонгована до 2016 року. Тоді ж було підписано Угоди про співпрацю між всіма округами Москви і районами Києва. За десять років дружби укладено понад 100 угод про співпрацю між навчальними закладами двох столиць.

Понад 10 років столиці обох держав співпрацюють у сфері освіти, пріоритетні напрями такого співробітництва були визначені Угодою, укладеною Головним управлінням освіти і науки та Московським комітетом освіти. Зокрема, у вересні 2011 року проходили Дні освіти і науки України в Російській Федерації, учасниками яких були представники Головного управління освіти і науки, начальники районних управлінь освіти, керівники навчальних закладів столиці, вчителі м. Києва.

Нагадаємо, що 13-14 вересня проходили  Дні освіти і науки Російської Федерації в Україні. Під час заходів відбувалися зустрічі керівництва Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерства освіти і науки Російської Федерації, представників дошкільних та позашкільних навчальних закладів, керівників шкіл та професійно-технічних закладів освіти, представників вищої, післядипломної освіти та університетської науки, наукових установ обох держав.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль