Азаров розповів про доходи держбюджету-2013

12 вересня 2012 13
Валовий внутрішній продукт, тобто, сума всього, що виробляється в Україні, наступного року в номінальному виразі зросте порівняно з 2009 роком в півтора рази, обіцяє Уряд.

Доходи зведеного бюджету 2013 року досягнуть майже півтрильйона гривень.

У цьому запевнив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 12 вересня 2012 року, характеризуючи проект Державного бюджету на 2013 рік, підготовлений Урядом.

«Державний бюджет на наступний рік ― це новий етап. Перехід від стабілізації до сталого розвитку економіки», - наголосив Микола Азаров.

Глава Уряду повідомив, що валовий внутрішній продукт, тобто, сума всього, що виробляється в Україні, наступного року в номінальному виразі зросте порівняно з 2009 роком в півтора рази. Порівняно з поточним роком ВВП збільшиться на 3-4%.

«Таким чином, доходи зведеного бюджету 2013 року досягнуть майже півтрильйона гривень, ― сказав прем’єр-міністр. ― Це на 8% більше, ніж заплановані бюджетні доходи 2012 року».

Водночас Глава Уряду наголосив, що навантаження на економіку не збільшується: через зведений бюджет буде перерозподілено лише 29% ВВП.

Сьогодні, 12 вересня, Кабінет Міністрів на своєму засіданні схвалив законопроект «Про Державний бюджет на 2013 рік». Міністр фінансів Юрій Колобов заявив, що бюджет абсолютно реалістичний, всі фінансові показники оптимально збалансовані, нарощування надходжень до бюджету у першу чергу планується за рахунок зростання економіки на рівні 4,5%.

Юрій Колобов повідомив, що номінальний ВВП в 2013 році очікується на рівні 1,687 трильйона гривень; прогноз інфляції запланований на рівні 5,9%, а дефіцит держбюджету ― 1,65% до ВВП.

«Доходи державного бюджету збільшуються порівняно з планом на поточний рік на 6,4% до 394,6 млрд. грн., що плюсом до нинішнього року складає 23,8 млрд. грн. Видатки з наданням кредитів збільшуються на 6,3% до 434,6 млрд. грн., що більше, ніж у цьому році на 25,6 млрд. грн.», ― поінформував Міністр.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль