Фахові видання для практичних психологів представили у Києві

10 вересня 2012 36
Психологічна служба системи освіти передусім спрямована на індивідуальну роботу з людиною і має на меті виявляти її особистісний потенціал та сприяти створенню найліпших умов для його реалізації, попереджувати кризові життєві ситуації і допомагати людині долати їх.

Журнали «Практичний психолог: Дитячий садок» і «Практичний психолог: Школа» представили практичним психологам м. Києва.

Презентація видань відбулася на Конференції працівників психологічної служби системи освіти міста Києва. «Перші схвальні відгуки, які ми отримали вже під час заходу, є гарним стимулом для подальшої творчої роботи», ― зазначила редактор журналів Тетяна Гурковська.

Про актуальність видань сказав у своєму вступному слові до журналу «Практичний психолог: Школа» директор Українського науково-методичного центру  практичної психології і соціальної роботи  Віталій Панок: «Психологічна служба системи освіти передусім спрямована на індивідуальну роботу з людиною і має на меті виявляти її особистісний потенціал та сприяти створенню найліпших умов для його реалізації, попереджувати кризові життєві ситуації і допомагати людині долати їх». За його словами, для того щоб бути ефективною, психологічна служба має подолати певні проблеми, які все ще залишаються. Їх розв’язання перебуває у площині розуміння фахівцями своєї ролі, значимості та особистісної відповідальності за зміст і результати власної роботи.

Портал «Педрада» вже розмістив на своїх сторінках зміст публікацій нових журналів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Скачати листівки

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах